Justyna poszła z synami na plażę. Bezczelność, usłyszała od nich komentarz, który ścina z nóg

Justyna poszła z synami na plażę. Bezczelność, usłyszała od nich komentarz, który ścina z nóg Źródło: Pixabay Free-Photos

Wakacje sprzyjają odpoczynkowi nad wodą. Justyna, która tak jak inni Polacy wybrała się z synami na plażę, nie spodziewała się, że usłyszy komentarz, który zetnie ją z nóg. To, co powiedzieli, na zawsze zapisze się w jej pamięci. Kobieta nie wiedziała, że stać ich na taką bezczelność. Sytuacja jest bardzo przykra.

Wakacje Justyny nie przebiegły tak, jak sobie zaplanowała. Chcąc uprzyjemnić wolny czas swoim synom, kobieta zabrała ich na plażę. Wyjazd nad morze był coroczną tradycją rodziny. Dzięki ciężkiej pracy matki chłopcy mogą relaksować się w pięknych okolicznościach przyrody i cieszyć się spotkaniami z kolegami. Nigdy nie spodziewała się, że usłyszy od nich bezczelny komentarz. To, co jej powiedzieli, powoduje, że w oczach pojawiają się łzy.

Wakacje nie wyszły tak, jak oczekiwała Justyna

Justyna, jako dziecko, nie miała okazji wyjeżdżać na wakacje. Wojaże koleżanek z klasy zawsze budziły w niej zazdrość. Przyrzekła sobie wtedy, że jeśli kiedykolwiek doczeka się dzieci, zrobi wszystko, by zapewnić im wypoczynek nad morzem. Udało jej się spełnić te marzenia. Każdego roku zabierała swoich synów na polskie i zagraniczne plaże. Spodziewała się, że chłopcy przyjmą taką możliwość z dużą radością i wdzięcznością. Niestety, bardzo się pomyliła. Kiedy w tym roku wybrali się na Hel, usłyszała coś, czego nie chciałaby słyszeć żadna matka. Komentarz synów Justyny był naprawdę bezczelny. Kobieta nie kryje rozżalenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Synowie Justyny są już nastolatkami. Mimo że mama przywykła do niesfornych zachowań i wybuchów emocji ze strony dzieci, nie może pogodzić się z tym, co usłyszała od nich przed tygodniem. Chłopcy oznajmili jej, że nie życzą sobie, by przebywała na plaży w ich towarzystwie. Synowie stwierdzili, że wstydzą się swojej matki, która ostatnio przybrała na wadze. Przytaknęli im koledzy, którzy wyśmiewali się z Justyny. Te słowa były dla kobiety jak cios w twarz. Nigdy wcześniej nie czuła takiego smutku i złości. 

- Zaczęłam się zastanawiać, co za strasznych kolegów mają moi synowie, skoro uważają, że to obciach mieć grubą matkę. Mało brakowało, a rzuciłabym tekstem, że skoro tak, to zawijamy się do domu, bo ewidentnie ich koledzy mają na chłopaków zły wpływ - mówiła później Justyna.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie. Żywioł uderzy w Polskę

2. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

3. Viktorek nie żyje. Lekarze doszli do strasznych wniosków, natychmiast wezwali policję

Rozmowy z rodzicami znajomych chłopców pokazały, że nie tylko ona była adresatką złośliwych uwag ze strony dzieci. Psycholog dziecięcy, Aleksandra Piotrowska, w rozmowie z Wirtualną Polską przyznała, że krytyczne komentarze dotyczące rodziców są naturalną fazą rozwoju każdego nastolatka. Choć komentarze są przykre, najlepszą metodą jest zachowanie spokoju. Ten etap, tak jak każdy inny, w końcu minie. Wygląd rodziców to niejedyna rzecz, której mogą wstydzić się dzieci. Niestety, Justyna musi uzbroić się w cierpliwość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo, widzowie nie mogą uwierzyć
  2. Justyna Żyła zadziwia. Tuż po kłótni z Piotrem włożyła czerwone mini i prowokowała internautów (FOTO)
  3. Małgorzata Lewińska była na szczycie, nagle zapadła się pod ziemię. Wiemy, co dziś robi
  4. Sceny jak z horroru, samolot wbił się w budynek. Mrożące krew w żyłach nagranie z zagranicznej tragedii
  5. Obowiązują już od wczoraj. Wielu Polaków nie miało pojęcia
  6. Ogromna ewakuacja w centrum polskiego miasta. Mieszkańcy są w niebezpieczeństwie, trwa pilna akcja służb
  7. Były premier szuka pracy w internecie. Deklaruje się do działania zawsze i wszędzie
  8. Większość babć znała moc liści laurowych. Mikstura z nich wcierana we włosy przynosi zaskakujące rezultaty
  9. TVP przekazało tragiczną wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, rodzina pogrążona w żałobie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News