Obrzydliwe zachowanie turystki. Przez nią konieczne było zamknięcie kawałka plaży

Obrzydliwe zachowanie turystki. Przez nią konieczne było zamknięcie kawałka plaży Źródło: youtube/South_China_Morning_Post/

Wakacje na rajskiej plaży nieoczekiwanie zmieniły się w coś obrzydliwego. Aż trudno sobie wyobrazić, że ta kobieta mogła zrobić coś takiego i to zupełnie nie zważając na wszystkich ludzi wokół.

Wakacje na długo zapadną wszystkim w pamięci przez to, co się stało. Pewna turystka zrobiła coś tak zdumiewającego, że aż trudno uwierzyć w to, że wszystko zdarzyło się naprawdę. Przez jej zachowanie część plaży została zamknięta, co niezwykle rozgoryczyło pozostałych wczasowiczów. Okazało się, że nie tylko oni byli źli po tym, co zrobiła. 

Śmierdzące wakacje? Przez obrzydliwe zachowanie turystki zamknięto część plaży 

Wszystko miało miejsce na filipińskiej wyspie Boracay. Piękne widoki, piaszczysta plaża i przejrzysta woda - czego chcieć więcej? W tak rajskich okolicznościach trudno się czymkolwiek przejmować. Zapewne wielu zna to uczucie, gdy wszelakie okoliczności sprzyjają odprężeniu, jednak odgłosy płaczącego w tle dziecka mogą nieco popsuć nasze plany. Chyba nikt nie spodziewał się, że tym razem to jednak nie kilkuletni bobas będzie źródłem problemu, a jego matka. Co więcej, kobieta wcale nie musiała krzyczeć żeby popsuć innym wakacje, wystarczyło, że kopała w piasku. 

Oczywiście nie chodzi o taką zwykłą zabawę, bowiem turystka próbowała zakopać w piasku zużytą pieluchę swojej pociechy. Jakby tego było mało, w tym samym czasie jej towarzyszka obmywała brudne dziecko w wodzie. Zgromadzeni wokół plażowicze nie byli w stanie ukryć swojej irytacji, a jeden z nich postanowił nawet nagrać całe zajście. 

Przez zachowanie obu pań zadecydowano o zamknięciu aż 100 metrów plaży, w celu jej oczyszczenia. Okazało się bowiem, że niektórzy mieli o wiele poważniejsze powody do złości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przekroczyły wszelkie granice

Zachowanie kobiet było o tyle gorsze, że na Boracay zarówno turyści, jak i okoliczni mieszkańcy niezwykle dbają o czystość plaży. Rzecznik prezydenta Filipin odniósł się do całego zdarzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Na chwilę przed tragedią w łodzi Staraka oprócz tajemniczej Ewy był ktoś jeszcze. Na jaw wychodzą nowe fakty

2. Renta dożywotnia wytrychem oszustów. Zabiorą i zostawią z niczym

- Czujemy się obrażeni takim zachowaniem na pięknej wyspie, która niedawno została zmodernizowana dzięki zbiorowym wysiłkom departamentów i agencji rządowych - powiedział Salvador Paneo. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Woźniak-Starak najpiękniej opowiadał o miłości do żony. Jego słowa w obliczu tragedii rozrywają serce dwa razy mocniej
  2. Zakonnica zrzuciła habit dla Krzysztofa Rutkowskiego. Sława detektywa ją przerosła, chciała rzucić się z wieżowca
  3. Piotr zanurkował w jeziorze. Wyjął z wody niezwykłą rzecz, skrywała się na dnie wiele lat
  4. „I nie opuszczę cię aż do śmierci” w ich przypadku potrwało kilka minut. Tragiczna śmierć młodej pary
  5. Żona miała poważny problem z mężem, ich związek wisiał na włosku. Wpadła na pomysł, który wzrusza do łez

Źródło: youtube 
 
 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News