Uprawiali seks na balkonie. Chwilę potem doszło do tragedii, mężczyzna jest w krytycznym stanie

Uprawiali seks na balkonie. Chwilę potem doszło do tragedii, mężczyzna jest w krytycznym stanie Źródło: Flickr/Image Catalog

Wakacje we Francji dla tej pary mogą skończyć się fatalnie. Obydwoje oddawali się uciechom cielesnym na balkonie, ale w pewnym momencie atmosfera zrobiła się bardziej gorąca, a w efekcie doszło do tragedii.

W wakacje wielu turystów oddając się błogiemu wypoczynkowi zapomina o środkach bezpieczeństwa. Ładna pogoda usypia naszą czujność, a wtedy częściej podejmujemy ryzykowne decyzje. Zbyt odważnie zachowała się pewna para, która zdecydowała się na odbycie stosunku na balkonie w wynajętym pokoju.

Parę zbyt mocno poniosła fantazja w wakacje. Stosunek na balkonie z tragicznym finałem

30-latek oraz jego 28-letnia partnerka z Kanady spędzali wakacje w Le Cannet, na południu Francji, niedaleko Cannes. Przebywając w wynajętym mieszkaniu, postanowili uprawiać seks na balkonie znajdującym się 12 stóp (około 3,6 metra) nad ziemią. Około godziny 12.30 doszło do tragicznego wypadku. Para wypadła przez barierki i wylądowała na ziemi.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala Pasteura w Nicei - jego stan jest krytyczny. Jego 28-letnia partnerka miała dużo więcej szczęścia, gdyż spadła prosto na 30-latka, co zamortyzowało upadek. W jej wypadku skończyło się na zadrapaniach i drobnych stłuczeniach, ale teraz musi się martwić o zdrowie swojego partnera.

Policja jest zadziwiona nietypową interwencją, w jakiej im przyszło brać udział. Badają czy para nie była pod wpływem środków odurzających

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Widziano jak para kocha się na balkonie swojego wynajętego na wakacje mieszkania. Tak bardzo się zaangażowali, że w pewnym momencie spadli z pierwszego piętra na ulicę poniżej. Sąsiedzi od razu wezwali służby ratunkowe - poinformował jeden ze śledczych.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Policja nie jest pewna czy para nie była pod wpływem środków odurzających. Zostanie przeprowadzone pod tym kątem śledztwo, więc 28-latka może oczekiwać policyjnego badania. 30-latek obecnie znajduje się w szpitalu w stanie krytycznym, nie wiadomo czy wyjdzie z tego niecodziennego wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Kim jest Julia Woźniak-Starak? Media podejrzewają, że to ona towarzyszyła bratu na jeziorze Kisajno
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Oliwia Bieniuk pozuje niczym prawdziwa modelka. Te zdjęcia robią furorę, piękna jak jej mama

Źródło: Metro UK

Następny artykuł