To miała być wakacyjna miłość. Obrzydliwym podstępem brutalnie zgwałcił 14-latkę

To miała być wakacyjna miłość. Obrzydliwym podstępem brutalnie zgwałcił 14-latkę Źródło: Pixabay/ sasint

Wakacje zakończyły się dla 14-letniej dziewczyny prawdziwym dramatem. Już zawsze, gdy będzie wspominała ten pobyt na greckim Korfu, będzie miała w pamięci tragedię, która zaczęła się od tego, że dała się zwieść młodzieńczej miłości.

Tegoroczne wakacje minęły dla 14-letniej Brytyjki pod znakiem wielkiego dramatu. Podczas pobytu w Grecji, na obleganej przez turystów wyspie Korfu, została zgwałcona przez 32-letniego pracownika hotelu. Mężczyzna okazał się wyjątkowo cynicznym przestępcą, bowiem na początku uwodził młodą dziewczynę.

Tragiczne wakacje. 14-latka zgwałcona w Grecji

Do tragicznej historii doszło w miejscowości Dassia na wyspie Korfu. 14-letnia Brytyjka spędzała tam wakacje z rodziną. Być może spędzanie czasu w pięknej scenerii, pośród mnóstwa innych turystów, uśpiło czujność dziewczyny, której wydawało się, że nic jej nie może grozić. Niestety, okazało się, że zło może dopaść człowieka wszędzie.

Dziewczyna zaprzyjaźniła się z jednym z pracowników hotelu, w którym zamieszkała. Był to 32-letni Albańczyk. Znajomość z sympatycznym mężczyzną okazała się dla wczasowiczki tragiczna. Albańczyk od początku planował ją uwieść i wykorzystać - tak przynajmniej brzmi ta historia w zeznaniach ofiary gwałtu.

Według opowieści dziewczyny, 32-latek zaczął ją uwodzić, a ona dała się porwać młodzieńczej miłości. Miała dopiero 14-lat, a zainteresowanie starszego mężczyzny z pewnością jej schlebiało. Wreszcie pracownik hotelu osiągnął swój cel. Namówił ją na spotkanie sam na sam, które zorganizował w jednym z pustych pokoi hotelowych. Tam właśnie miało dojść do gwałtu.

Gwałciciel zatrzymany. Nie przyznaje się do winy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziewczynka nie bała się wyznać prawdy rodzicom, którzy od razu zawiadomili policję. Greckie służby zatrzymały Albańczyka pod zarzutem gwałtu na nieletniej. Rodzinie pomagało w kwestiach prawnych brytyjskie MSZ.

Mężczyzna przyznaje, że po przyjeździe brytyjskiej rodziny do Dassi, zaprzyjaźnił się z dziewczynką, jednak wcale nie miał złych zamiarów. Znajomość jednak zaczęła się rozwijać w większe uczucie, a do stosunku doszło za obopólną zgodą. Mężczyzna nie zaprzecza, że uprawiał z nieletnią seks, nie przyznaje się jednak do gwałtu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!

2. Emerycie, jeśli pracujesz, to ZUS może odebrać Ci emeryturę. Sprawdź obowiązujące zasady

Wkrótce zostanie przeprowadzone kolejne przesłuchanie oskarżonego. Wiarygodności z pewnością nie dodaje mu fakt, że po sprawdzeniu go przez policję okazało się, że przebywa i pracuje w kraju bez uprawniających do tego dokumentów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku

Źródło: Popularne, O2

Następny artykuł