Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu

Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu Źródło: unsplash.com/Melanie Wasser

Wakacje stały się dla niej prawdziwym koszmarem. Nigdy nie sądziła, że w tak pięknym i wydawałoby się bezpiecznym miejscu spotka ją życiowy dramat. Została ofiarą zbiorowego gwałtu.

Wakacje chciała spędzić na Cyprze, w jednym z najpopularniejszych kurortów na wyspie. Wśród tylu osób i w miejscu o takiej renomie powinna być bezpieczna - nikt nie pomyślałby nawet, jaki dramat może tu spotkać nastolatkę. Niestety, została jednak brutalnie zgwałcona przez kilkanaście osób. Szczegóły są przerażające.

Wakacje na Cyprze miały pozwolić jej się zrelaksować. Nagle sprawy przyjęły nieoczekiwany obrót

19-letnia Brytyjka jako swoje wakacyjne miejsce wypoczynku wybrała popularny wśród turystów kurort Ayia Napa. Miała poświęcić kilka dni na wypoczynek i wystawianie się na promienie słońca, lecz zamiast tego została wystawiona na prawdziwe niebezpieczeństwo. Pewnego dnia w hotelu poznała dwóch nastoletnich Izraelczyków i chciała się z nimi zaprzyjaźnić. Wtedy między nimi jeszcze do niczego nie doszło.

W nocy z 16 na 17 lipca spotkała ją najgorsza rzecz, jaka może spotkać kobietę - została zgwałcona, ale przez kilkunastu mężczyzn. Próbowała się bronić, ale z każdym kolejnym stosunkiem brakowało jej sił. W końcu się poddała. Napastników było aż 12, ale policja nie ukrywa, że mogło być ich jeszcze więcej.

Sprawa trafiła na policję. Aresztowano 12 Izraelczyków podejrzanych o gwałt

Z samego rana nastolatka postanowiła udać się na komisariat. Z trudem opowiedziała o tym, co spotkało ją w środku nocy. Zeznała, że napadł i zgwałcił ją "gang" w hotelu, w którym mieszkała. Funkcjonariusze natychmiast zabrali się do pracy i udało im się zatrzymać 12 mężczyzn, z których kilku miało zaledwie 16 lat.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Izraelski MSZ oświadczyło, że ich dyplomaci otrzymali zgodę na rozmowę z podejrzanymi. Zatrzymani nie mają zamiaru przyznać się do winy i zaprzeczają, by mieli jakiekolwiek kontakty z 19-latką. W tym samym czasie nastolatka przebywała w szpitalu na badaniach lekarskich w celu pobrania materiału dowodowego i sporządzenia dokumentacji. Jak to bywa w takich przypadkach, laboranci i funkcjonariusze będą opierać się na badaniach DNA oraz zapisach z kamer.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska przekroczyła WSZYSTKIE granice. Piosenkarka porównała Krzysztofa Krawczyka do czegoś obrzydliwego! Fani muzyka do dziś są WŚCIEKLI
  2. Uwielbiana aktorka była katowana przez partnera. Po jednym z pobić straciła słuch w jednym uchu. Przerażające fakty
  3. Jakie ona ma nogi. Alicja Bachleda-Curuś kusi w obłędnej mini (FOTO)
  4. Największa tajemnica małżeństwa Dominiki Gwit ujrzała światło dzienne. Zbieramy szczęki z ziemi
  5. Figlował z żoną sąsiada. Przyłapał ich jej mąż i wymierzył mu karę gorszą niż śmierć, oniemiejecie
  6. Krzysztof Jackowski mówi, gdzie policja ma szukać ZWŁOK Dawidka. Wstrząsające słowa jasnowidza

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News