Tata zrobił córeczce pamiątkowe zdjęcie z wakacji. Dopiero w domu zauważył porażający szczegół w tle

Tata zrobił córeczce pamiątkowe zdjęcie z wakacji. Dopiero w domu zauważył porażający szczegół w tle Źródło: HappyRead.net

Gdy tata pojechał z córką i żoną na wakacje, nie miał pojęcia, że jedno zdjęcie dziecka wywoła tak ogromne poruszenie w sieci. Internauci zauważyli drobny szczegół, który nie był widoczny na pierwszy rzut oka. Rodziców zamurowało, nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

Katy i Bob wybrali się razem z córką o imieniu Lily na wakacje na wybrzeże Francji. Wtedy jeszcze nie zdawali sobie sprawy z tego, że ten wyjazd będzie aż tak wyjątkowy. Wakacje na wybrzeżu okazały się wyjątkowo upalne, dlatego rodzina postanowiła wypożyczyć łódkę i popływać po okolicy. 

Jeden szczegół na zdjęciu hitem internetu

Lily uwielbiała podróże łódką, dlatego wynajęcie jej wydało się rodzicom genialnym pomysłem. Cała rodzina wypłynęła razem na wodę, a przez moment mała Lily miała nawet okazję przechwycić stery, co stało się świetną okazją do tego, by zrobić zdjęcie. 

Dumni rodzice zdecydowali się umieścić zdjęcie w mediach społecznościowych, nie spodziewali się jednak, że wzbudzi ono tak wiele reakcji. Zdezorientowani przeczytali setki komentarzy pod zdjęciem, po czym przyjrzeli się dokładniej. Wtedy odkryli porażający szczegół, który znajdował się w tle.

Gdy Katy zobaczyła setki powiadomień w telefonie, była w szoku. Po przejrzeniu i powiększeniu wszystkich zdjęć, okazało się, że w tle widać podejrzany cień. Okazał się nim wieloryb, co jest niesamowicie rzadkim widokiem. Na szczęście zdjęcie zobaczył również biolog, który stwierdził, że ze zwierzęciem może być coś nie w porządku. Miał rację.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Obecność wieloryba tak blisko brzegu może oznaczać, że się zgubił. Prawda okazała się jednak znacznie gorsza. Wieloryb godzinami pozostawał w jednym miejscu, nie poruszał się. Jak się okazało po interwencji marynarki wojennej, pod wodą była ogromna warstwa odpadów plastikowych.

Dzisiaj grzeje: 1. PKW podała ostateczne wyniki ze 100% komisji wyborczych. Wiadomo, kto wygrał

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Zwierzę, pomimo swojej ogromnej siły, nie było w stanie się uwolnić. Nurkowie zbliżyli się do niego, obawiając się, że zareaguje gwałtownie. Nic takiego się nie stał - pozostawało spokojne, jak gdyby wyczuwało, że ludzie chcą mu pomóc. Finalnie udało się je uratować, okoliczni mieszkańcy natomiast zmobilizowali się i oczyścili wody. Po tej akcji nie zdarzyło tu się więcej przypadków uwięzionych stworzeń, a Lily i jej rodzice mogli być dumni z tego, że udało im się pomóc uwolnić wieloryba.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Niesłychane, w jakim stroju Anna Mucha poszła głosować. Nawet fani zaniemówili, przesadziła?
  4. Nikt nie spodziewał się po Krystynie Jandzie podobnej reakcji. Chodzi o wybory, przesadziła?
  5. Andrzej Duda nie wytrzymał. Po ogłoszeniu wyników wypalił do mikrofonu dziennikarza mocne słowa
  6. Starszy brat Rafała Trzaskowskiego to znany artysta. Mało kto wie, że jest dla prezydenta jak ojciec

Źródło: Happy Read NET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News