Mężczyzna nagrał ohydne zachowanie pasażerki samolotu. Internauci są zniesmaczeni, proponują dla niej okrutną karę

Mężczyzna nagrał ohydne zachowanie pasażerki samolotu. Internauci są zniesmaczeni, proponują dla niej okrutną karę Źródło: pxhere/public domain

Wakacje w żadnym wypadku nie zwalniają nas z kultury i odpowiedniego zachowywania się w miejscach publicznych. Inaczej możemy zostać niemalże zlinczowana, jak pewna pasażerka, sfotografowana przez internautę w samolocie.

Wakacje to okres, w którym znacznie częściej korzystamy ze środków masowego transportu, takich jak m.in. samoloty. W takich sytuacjach warto znać zasady, jakie panują na pokładzie, zwłaszcza te niepisane, a jakże istotne. Jedna pasażerka zachowała się w wyjątkowo ohydny sposób, a internauta nagrał jej zachowanie i zamieścił zdjęcie w Internecie, gdzie odbiorcy nie mieli dla bezmyślnej kobiety litości. 

Wakacje to nie powód do zapominania o kulturze i uprzejmości

Na portalu Facebook istnieje fanpage "Passenger Shaming". Strona prowadzona jest przez byłą policjantkę, która zamieszcza zdjęcia przesłane przez innych użytkowników, uwieczniających niewłaściwe zachowanie pasażerów w samolotach. Właścicielka strony zaznacza, że większość zdjęć nie została wykonana przez nią, a jedynie przesłana przez innych użytkowników.

Kobieta uwieczniona na jednym ze zdjęć trzymała włosy za zagłówkiem, zasłaniając ekran pasażerce za nią. Ponadto, tak położone włosy, mogą nie tylko zasłonić oglądany film, ale także wpadać nam do posiłku i przeszkadzać w jedzeniu. Bez wątpienia to zachowanie wyjątkowo niekulturalne i bezmyślne, a w dodatku nieziemsko irytujące. W komentarzach wybuchła dyskusja na temat postępowania kobiety - internauci nie pozostawili na niej suchej nitki i zaproponowali niezwykle okrutną karę. 

Internauci komentują nieodpowiednie zachowanie pasażerki

Internauci pozostają bez litości dla takich zachowań. Niektórzy sugerowali samodzielne ukaranie krnąbrnej pasażerki, poprzez ścięcie jej włosów. Brutalnych rozwiązań niekulturalnego problemu było jednak znacznie więcej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Szkoda, że nożyczki nie są tu dozwolone. Zrobiłbym to ładnie i prosto nad ekranem - napisał jeden z internautów.

- Zdejmij buty i skarpetki, połóż nogi na tej miękkiej i wygodnej kupie włosów. Powiedz jej potem, że dzięki jej włosom twój grzyb paznokci - napisał inny użytkownik.

- Pokaż jej to zdjęcie. Jeśli dalej nie zabierze, to przywiąż je czymś do fotela. A potem idź na długą, długą przerwę w łazience - skomentowała jedna osoba.

Kilku internautów stwierdziło, że sprawę można było załatwić w polubowny sposób. Nie trzeba było uciekać się do drastycznych metod, wystarczyło poprosić.

- Czemu po prostu grzecznie nie poprosisz o zabranie tych włosów, argumentując, że nie widzisz nic na swoim ekranie? - zapytała internautka.

- Rozwiązanie jest proste. Zamiast robić płaczliwe zdjęcie, weź jej włosy na bok i po prostu powiedz, żeby je zabrała - skomentował inny użytkownik.

Źródło: Facebook/Passenger Shaming

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Roksana Węgiel pokazała BARDZO odważne zdjęcie i fani zdębieli. Nikt nie spodziewał się tego po 14-letniej piosenkarce. Jej rodzice nie będą zadowoleni!
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  4. Dieta jarzynowa podbija Polskę. Po kilku dniach efekt ścina z nóg
  5. Napisała list do córki. Ma go otworzyć w najgorszej chwili życia, treść aż pozbawia tchu
  6. Księżna Kate będzie pilnować Meghan Markle? Szwagierka ma sprawić, aby żona Harry'ego nie popełniła już żadnej gafy

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News