Wakacje chłopca niewyobrażalnie nękanego przez nastolatków zamieniły się w piekło. Oburzające nagranie obiega polskie media

Wakacje chłopca niewyobrażalnie nękanego przez nastolatków zamieniły się w piekło. Oburzające nagranie obiega polskie media Źródło: Pixabay.com/Myriams-Fotos

Wakacje to czas, kiedy dzieci mają więcej swobody i czasu, by zająć się własnymi sprawami. Niestety, nie zawsze potrafią wykorzystać w to dobry sposób. Do sieci trafiło szokujące nagranie, które pokazuje, jak niektórzy nastolatkowie spędzają wolny od szkoły okres.

Wakacje sprzyjają robieniu różnych, czasem niezrozumiałych dla dorosłych rzeczy. Tak się stało w tym przypadku, który pokazuje, jak bezduszne i okrutne potrafią być młode osoby. Co więcej, ze swoich karygodnych praktyk zrobili filmik, który następnie wrzucili do internetu, aby się "pochwalić". Teraz sprawę bada policja.

Zamienili jego wakacje w piekło. Wszystko nagrali

Grupa nastolatków postanowiła w okropny sposób zepsuć wakacje młodszemu koledze. Zaczęło się od tego, że niedaleko akwenu zaczęli szantażować dziecko, by pocałowało ich buty, bo inaczej wrzucą jego rower do wody. Zmusili go, by uklęknął i cały czas szkalowali. Gdy ofiara zaczęła prosić, by nie wyrzucali jego "dwóch kółek", usłyszał tylko śmiech i dalsze namowy do całowania butów.

W pewnym momencie widać, jak chłopiec ulega i całuje stopy dwóch nastolatków. Napastnicy jednak kopią młodszego od siebie chłopca, by w ten sposób "zachęcić" go do spełnienia ich absurdalnego polecenia po raz kolejny. Ten ulega, klęka i całuje kolejne dwa buty. Po chwili okazuje się, że mimo wykonania upokarzającego polecenia agresorzy wrzucili rower do wody. Potem filmik się kończy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oburzające nagranie trafiło do sieci. Policja zajmuje się sprawą

Filmik rejestrujący całe zdarzenie wywołało ogromne poruszenie. Natychmiast został przekazany do policji w Białej Podlaskiej, bowiem tam najpewniej doszło do bulwersującego znęcania się nad chłopcem. Mundurowi już badają całą sprawę.

- Złoży on odpowiednią dekretację i przekaże sprawę do wydziału kryminalnego. Zbadamy m.in. prawdziwość nagrania - powiedział jeden z nich.

Filmik trafił także do komendanta. Można mieć nadzieję, że nastolatkowie zostaną szybką namierzeni i poniosą odpowiednią karę za swoje wyjątkowo okrutne zachowanie. Warto także prosić rodziców, by zwracali większą uwagę na to, jak zachowują się ich dzieci, gdy mają dużo wolnego czasu, zwłaszcza w wakacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  4. Mieli 15 wolnych łóżek, odesłali go do innego szpitala. Wstrząsające doniesienia, nie żyje Marcin
  5. 5-letnie dziecko budzi się po operacji samotne i przerażone. Jego prośba rozrywa serce
  6. Tragiczna śmierć 22-latka. Wszystko przez napój, który codziennie piją miliony
  7. Kobieta otworzyła listonoszowi drzwi, a potworny odór ściął go z nóg. Gdy przyjechali policjanci, aż pobledli
      

Źródło: Polsat News

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News