Uprowadzony w Anglii Polak zmarł w wyniku tortur. Miał poparzone ponad 75% ciała

Uprowadzony w Anglii Polak zmarł w wyniku tortur. Miał poparzone ponad 75% ciała Źródło: screen youtube.com/West Midlands Police

Wakacje to czas, w którym wiele osób decyduje się na podjęcie dodatkowej pracy w celu podreperowania swoich funduszy. Niektórzy chcąc zmaksymalizować swój zysk wyjeżdżają zagranicę, aby zarobić jeszcze więcej. Niestety z Anglii dotarły do nas potworne informacje o śmierci jednego z naszych rodaków przebywającego na emigracji.

Większość z nas wakacje spędza wyczekując upragnionego wypoczynku. Jednak niektórzy czas ten poświęcają na dodatkowe aktywności, które mogą przynieść faktyczny zysk finansowy. Bardzo popularne jest wyjeżdżanie za granicę, aby przez te kilka wolnych miesięcy sobie dorobić. Jednak niektóre osoby po takim wyjeździe już pozostają na emigracji, ponieważ mogą liczyć na lepsze życie niż to w Polsce.

Mogłoby się wydawać, że w zachodnich krajach nic nam nie grozi, bo przecież tak zachwalane są za swój rozwój. Niestety to właśnie z Anglii przyszło do Polski potworne wieści o losie, jaki spotkał jednego z naszych rodaków. 45-letni Tomasz został uprowadzony i poddany torturom, które ostatecznie doprowadziły do jego śmierci.

Trudne wakacje dla Polaków w Anglii

Pan Tomasz został porwany 27 marca przez dwóch mężczyzn, których wciąż nie udało się zlokalizować i zatrzymać. Polak został poddany koszmarnym torturom, na skutek których jego ciało w ponad 75% pokryte było poparzeniami. Mężczyźni wywabili pana Tomasza z jego domu w w Handsworth, a następnie porwali.

Nie wiadomo, gdzie dokładnie był przetrzymywany, jednak jeszcze tego samego dnia pan Tomasz starł się szukać pomocy wśród mieszkańców Bickerstaffe w hrabstwie Lancashire. Udało mu się dotrzeć do jednego z domów i poprosić o pomoc. Mieszkańcy widząc co się z nim stało, natychmiast wezwali służby ratunkowe, które przetransportowały Polaka do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety jego obrażenia były tak poważne i rozległe, że sprawiły, iż mężczyzna zmarł 21 czerwca. Policji udało się ustalić, jak wyglądali oprawcy pana Tomasza, a nawet w Internecie jest dostępne nagranie, na którym widać, jak kupują odblaskowe kamizelki. To właśnie dzięki nim napastnikom udało się wywabić mężczyznę z domu.

Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje na ich temat, które mogłyby pomóc w ujęciu sprawców, powinien jak najszybciej skontaktować się z policją. To niedopuszczalne, aby takie osoby pozostały bez kary. Miejmy nadzieję, że funkcjonariuszom już niebawem uda się postawić ich przed sądem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Przed śmiercią Kotulanki nastąpił tragiczny zwrot akcji, o którym się nie mówiło. To jeden większych koszmarów ostatnich lat
  4. Koszmar z dzieciństwa który Agata Duda "będzie miała przed oczami do końca życia". Przy rodzinnym stole słychać było tylko płacz
  5. Bardzo smutne wiadomości. Nie żyje Piotr Napierała
  6. Niewiarygodne. Oto co znalazło się na grobie Kory, przechodniom opadają szczęki na sam widok
  7. Pola Raksa urodziła się podczas II wojny światowej. To jak wygląda dziś, wprawia w osłupienie

 

źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News