Ogromna tragedia na wakacyjnym festiwalu. Muzyk został zastrzelony na scenie

Ogromna tragedia na wakacyjnym festiwalu. Muzyk został zastrzelony na scenie

Wakacje są dla wielu osób czasem muzycznych festiwali. Na jednej z imprez tego typu doszło do strasznej tragedii. Znany muzyk został zastrzelony na scenie.

Wakacje to czas wypełniony różnego rodzaju wydarzeniami kulturalnymi, które co roku przyciągają tysiące ludzi. Podczas festiwalu muzycznego doszło do ogromnej tragedii, w której życie stracił muzyk. Gwiazdor został zastrzelony na scenie podczas koncertu. 

Krwawe wakacje 

Wakacje obfitują w muzyczne festiwale, bez których wiele osób nie wyobraża sobie swoich letnich wyjazdów. Podczas Green Metal Concert doszło do tragicznego wydarzenia, na skutek którego życie stracił wokalista zespołu Apes of God,  Cesar Canales.

Muzyk został zastrzelony na scenie podczas koncertu grupy. Fani są w szoku i nie mogą pogodzić się z tą stratą. Wokalista miał zaledwie 27 lat, co część osób uzna za kolejny przejaw klątwy związanej z tym wiekiem w muzycznym świecie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śmierć na scenie 

Apes of God to zespół grający muzykę z pogranicza trashu i death metalu, który jest bardzo popularny w kręgu wielbicieli tego gatunku. Do tragicznego zdarzenia doszło w minioną sobotę podczas festiwalu Green Metal Concert, odbywającego się w mieście Armenia w środkowoamerykańskim Salwadorze.

Cesar Canales zginął na miejscu od strzału w głowę. Sprawcą był 36-letni Wilber Isidro Orellana Martinez, jeden z uczestników festiwalu. Nie wiadomo, jakie były motywy jego działania. Został on zatrzymany przez policję następnego dnia. 

Pozostali członkowie Apes of God są wstrząśnięci tą sytuacją. Wydali oficjalne oświadczenie związane  z tragedią i zapowiedzieli, że zamierzają zakończyć działalność grupy. Utrata Cesara Canalesa w tak makabrycznych okolicznościach podczas występu na scenie musiała być zbyt traumatycznym wydarzeniem, żeby móc kontynuować karierę bez wokalisty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gdy zobaczył, co jego pies wyjął z wody długo nie mógł się otrząsnąć. Przyniósł to w pysku
2. Rekordowy wzrost płacy minimalnej będzie jeszcze większy. Wszystko przez jedną ustawę

Policja bada okoliczności i stara się ustalić motywy sprawcy. Z pewnością będzie chciała sprawdzić, czy Wilber Isidro Orellana Martinez należał do lokalnego gangu w Salwadorze. Kraj ten ma niechlubną sławę bycia jednym z najniebezpieczniejszych miejsc na świecie z najwyższym wskaźnikiem przestępczości. 

Źródło: Facebook/Apes of God

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pan młody uderzył żonę z całej siły podczas dzielenia się tortem weselnym. Goście byli WSTRZĄŚNIĘCI
  2. Kobieta wiozła kota do weterynarza, by go uśpić. Jego ostatni gest wzruszy was do łez
  3. Niedawno internet obiegało jego zdjęcie w objęciach Dominiki Tajner. Teraz do sieci trafił taniec godowy Daniela
  4. Księżna Kate w jednej chwili zrobiła się czerwona ze wstydu. Przez łobuzerski wyczyn 4-letniej córki
  5. Jest nagranie! Gwiazda "Przyjaciółek" na żywo zaśpiewała kultowa piosenkę tak żenująco, że internauci nie mają litości

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News