Rodzina jechała na wakacje nad polskim morzem. Dwie osoby nie żyją, ogromna tragedia

Rodzina jechała na wakacje nad polskim morzem. Dwie osoby nie żyją, ogromna tragedia Źródło: .

Wakacje rozpoczęły się potworną tragedią. W koszmarnych okolicznościach zginęły dwie osoby z rodziny, która jechała na urlop nad morze. Chcieli tylko odpocząć od codzienności i się zrelaksować, niestety spotkał ich straszny los.

Wakacje to czas, w którym znacznie częściej dochodzi do tragedii na drogach. Zwiększony ruch i spieszący się, niektórzy za bardzo, na urlopy ludzie - to wszystko sprawia, że ryzyko wypadku jest znacznie większe. Niestety, na początku lipca zginęła rodzina, która chciała jedynie wypocząć nad polskim morzem. 

Wakacje zaczęły się od dramatu. Nie żyją matka i córka

Do nieszczęśliwego wypadku doszło na trasie między Legnicą a Lubinem. Rodzina z położonych obok Rybnika Żor jechała na wakacje nad morze. W czasie jazdy samochód najechał na leżące na drodze resztki pękniętej opony. Kierowca auta, którym był ojciec rodziny, stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w ciężarówkę. W wyniku zderzenia zginęły dwie pasażerki - 39-letnia kobieta i 9-letnia dziewczynka.

Wiele wskazuje na to, że opona pękła w ciężarówce, która jechała przed autem rodziny. Kierowca tira zjechał na pobocze, ale pozostawione na drodze resztki spowodowały prawdziwą tragedię. 

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym marki skoda jechał od Legnicy w kierunku Lubina. Uderzył w tył stojącej na poboczu ciężarówki. Kierowca skody chciał ominąć kawałki opony, które leżały na drodze. W wyniku tego manewru stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z lewego na prawy pas ruchu i uderzył w ciężarówkę stojącą na poboczu – opowiada oficer prasowy Sylwia Serafin z KPP Lubin.

Kierowca samochodu nie odniósł obrażeń, ale przewieziono go do szpitala z powodu złego stanu psychicznego. Nie może pogodzić się z tym, że stracił dwie, tak ważne dla niego osoby. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pożegnanie zmarłych. Znała ją cała miejscowość

Wiadomość o tragedii mocno zasmuciła mieszkańców Żor - miejscowości, w której żyła rodzina oraz Kłokocin, dzielnicy Rybnika. Zmarła kobieta była bowiem przedszkolanką w tamtejszym przedszkolu. Rodzice, których dziećmi opiekowała się ofiara wypadku, nie mogli uwierzyć w jej śmierć. Kondolencje wpisywali na facebookowym profilu Kłokocina.

Pogrzeb rodziny odbył się w Żorach w piątek, 5 lipca. Na uroczystości pojawiło się mnóstw osób. Na pożegnanie przyniesiono wiele białych kwiatów - była to inicjatywa, z którą wyszedł jeden z internautów. Nikt nie mógł uwierzyć, że rodzina chciała jedynie wypocząć na wakacjach nad polskim morzem, a część z nich niestety już nigdy nie wróci do domu. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Córka legendarnego aktora oddała ojca do przytułku. Jej życie było pasmem nieszczęść, zmarła w samotności. Zapomniana przez świat
  2. Wypłynęło intymne zdjęcie Agaty Dudy i Prezydenta! Namiętnie się na nim całują, ludzie są w szoku
  3. Tyle bez ściemy zarabiają pracownicy Biedronki i Lidla. Pospadacie z krzeseł
  4. Gwiazdor „Tańca z Gwiazdami” zostawił żonę z dzieckiem. Porażające doniesienia, jak on tak mógł?!
  5. Tragiczne wakacje bohaterki "Barw szczęścia". Zarażenie śmiertelną chorobą i problem z powrotem do Polski
  6. Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Źródło: Onet, Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News