Pojechali nad morze pomimo wielu ostrzeżeń. Gdy dostali rachunek w restauracji, natychmiast zrobili zdjęcie

Pojechali nad morze pomimo wielu ostrzeżeń. Gdy dostali rachunek w restauracji, natychmiast zrobili zdjęcie Źródło: xesisex/Pixabay

Wakacje rozpoczęły się na dobre, a Polacy ruszyli nad polskie morze. Wielu internautów przekazywało już, że ceny w restauracjach i barach powalają na kolana. Rodzina wybrała się jednak pomimo ostrzeżeń do jednego z kurortów. Rachunek za ich obiad był na tak zaskakujący, że postanowili podzielić się nim w sieci.

Wakacje nad polskim morzem od dawna kojarzone są z dużymi wydatkami. Wiele osób, decydując się na wyjazd, musi liczyć się z kosztami za wyżywienie. Zgodnie z doniesieniami internautów ceny w tym roku są naprawdę szokujące. Coraz częściej słyszy się o astronomicznych kwotach, jakie trzeba płacić, by zjeść obiad, ale czy na pewno wszędzie jest drogo?

Wakacje nad polskim morzem nie muszą być drogie 

Okazuje się, że wakacje nad polskim morzem nie muszą oznaczać fortuny wydawanej na wyżywienie. Jak przekazali czytelnicy portalu WP, w wielu miejscach można zjeść porządny posiłek, za który nie trzeba przepłacać. Co więcej, ceny były na tyle okazyjne, że postanowili się podzielić nimi w sieci. 

Jeden z czytelników podzielił się paragonem na obiad. Zamówił trzy razy smażonego dorsza z frytkami i surówką. Każdy zestaw kosztował po 28 złotych, dodatkowo do zamówienia doszło piwo, woda i napój gazowany. Obiad z napojami dla trzech osób wyniósł w całości 97 złotych. Czytelnik był zdziwiony, że przyszło mu tyle zapłacić, wszyscy ostrzegali go, że przez cały wyjazd będzie jeść w budce z kebabem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wakacyjne jedzenie może być jeszcze tańsze 

Okazuje się, że nie tylko ryba może być w miarę tania nad polskim morzem, inny czytelnik portalu WP podzielił się swoim rachunkiem, w którego skład wchodziły trzy zestawy obiadowe z piersią z kurczaka z ziemniakami. Dodatkowo zamówił placek po węgiersku. Ile zapłacił? Zaledwie 57,60 złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polskę obiegła tragiczna informacja. Nie żyje wspaniały polski aktor
2. Plastik wykryty w popularnych produktach spożywczych. Podjęto decyzję o wycofaniu ich ze sklepów

Niestety, takie ceny to wciąż wyjątek. W wakacje 2020, póki co trzeba zapłacić więcej. Pandemia, która dotknęła cały świat, odbiła się także na restauratorach, którzy teraz próbują odrobić straty. Niestety, dzieje się to przez sięganie do kieszeni turystów, jacy nie wyobrażają sobie urlopu nad morzem bez przynajmniej jednej wizyty w smażalni ryb. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nasze babcie znały fenomenalny sposób na odstraszenie komarów. 1 niezbędny składnik na pewno masz pod ręką
  2. Wielki sukces Igi Świątek. Polka była bezlitosna w trakcie turnieju, prawdziwa dominacja i wielkie zwycięstwo
  3. Rok temu uratował życie 2-tygodniowej dziewczynki. Niestety, media obiegły tragiczne informacje
  4. Potężne kontrole policji w całym kraju, 13 tys. osób ukaranych mandatami. Wystarczy zapomnieć jednej rzeczy
  5. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pokazali swoje zdjęcia z dzieciństwa. Do kogo Henio jest bardziej podobny?
  6. Samolot z powodu awarii nagle wylądował w południowej Polsce. Uszkodził prywatną posesję, służby ustalają przyczynę

Źródło: O2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News