Turystka wpadła w histerię, gdy zobaczyła, co dzieje się na targu. Gryzła, biła i obrażała handlarzy

Turystka wpadła w histerię, gdy zobaczyła, co dzieje się na targu. Gryzła, biła i obrażała handlarzy Źródło: Flickr/Krzysztof Belczyński

Kobieta postanowiła spędzić wakacje w Maroku. Nie spodziewała się, co zobaczy na targu w Tangerze. Jej reakcja była drastyczna - wpadła w histerię, gryzła, biła i obrażała handlarzy. To wszystko w obronie kurczaków wystawionych na sprzedaż. Nagranie trafiło do internetu.

Wakacje to zazwyczaj czas przeznaczony na relaks. Oczywiście każdy ma na nie inną receptę, ale zachowanie Brytyjki ciężko podciągnąć pod jakąkolwiek definicję wypoczynku. Jej skandaliczne zachowanie na targu w Tangerze obiegło media społecznościowe i wywołało burzę wśród internautów. 

Wakacje okazją do walki o prawa zwierząt - ale za jaką cenę?

W sumie powstały dwa nagrania dokumentujące to, co wydarzyło się w Maroku. Brytyjska turystka zaatakowała miejscowych, oskarżając ich o grubiaństwo i brak wykształcenia, wielokrotnie przeklinając. Zdarzyło jej się również pokazać palec środkowy osobie nagrywającej całe zajście. Po tym wszystkim kobieta związała włosy i zaatakowała klatkę, w której sprzedawca trzymał swoje kurczaki. Za pomocą pięści i zębów usiłowała zniszczyć plastikowy pojemnik, ale nie szczędziła też przemocy człowiekowi, który usiłował ją powstrzymać. Pod koniec nagrania słychać, jak wydaje z siebie nieludzki, przenikliwy krzyk. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na drugim nagraniu widać kontynuację tej samej sytuacji. Kobieta próbuje powstrzymać handlarzy transportujących klatki oraz wykrzykuje slogany o nieprawidłowym traktowaniu zwierząt. Widać, jak handlarze usiłują zminimalizować jej furię, reagując w jak najbardziej układny, spokojny sposób. Po dość długiej walce, ludziom udało się w końcu zatrzymać turystkę i skontaktować się z policją. 

Zamiast zaaresztować turystkę, policjanci przekazali ją lekarzom. Resztę wakacji ma spędzić w szpitalu, gdzie ma leczyć się z "histerii". 

Dzisiaj grzeje: 1. Wystartowało nowe 500 plus. Wiadomo, jakie warunki trzeba spełnić, żeby dostać pieniądze
2. Koniec świata nastąpi za 11 dni? Naukowcy twierdzą, że TYM razem Ziemia może eksplodować

Wydarzenie wywołało nie lada zamieszanie wśród lokalnej społeczności i internautów. Prawa zwierząt to teraz dość popularny temat i wiele osób próbuje walczyć z ich nieludzkim traktowaniem - zwłaszcza w przemyśle mięsnym. Ciężko jednak nie zgodzić się z tym, że nawet aktywizm w tak słusznym celu powinien mieć swoje granice. Chodzi o dobry smak, ale też poszanowanie lokalnych zwyczajów - a także o zwykły zdrowy rozsądek. Niektórzy z komentujących słusznie zauważyli, że po uwolnieniu kurczaków wcale nie czekałby lepszy los, bo jak mogłaby się nimi zająć kobieta, która raczej nie planuje dla nich zostać w Maroku? 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chore podwyżki za wywóz śmieci. Masz rodzinę? Zapłacisz dodatkowo 1728 złotych
  2. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Pan młody prawie zemdlał ze wstydu, gdy zobaczył, co niesie na rękach
  3. Reforma edukacji w praktyce. Zdjęcie planu lekcji, które krąży za sieci, mówi samo za siebie
  4. Joanna Senyszyn podsumowała abp. Gądeckiego. "Największy smród poszedł z jego homilii"
  5. Kupiła nowe spodnie przez internet. Kiedy przymierzała je po raz pierwszy na chwilę zamarła. Znalazła w kieszeni ohydną rzecz

źródło: wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News