Wakacje mogą stać się gorzkim wspomnieniem.
youtube.com
Klaudia Bochenek - 3 Sierpnia 2019

Uważaj rezerwując pokój na wakacje. "Nie złapiesz mnie cebulaku, czwarty rok żyję z takich frajerów jak ty"

Wakacje mogą stać się niemiłym wspomnieniem ze względu na nadmorskich oszustów. Osoby wynajmujące kwatery nad Morzem Bałtyckim w sezonie mają prawdziwe obłożenie i starają się dbać o swoich klientów. Ich przeciwieństwem są oszuści, którzy oferują nocleg bez noclegu. Jak to możliwe?

Wakacje - kierunek Morze Bałtyckie. Tę destynację co roku wybierają dziesiątki tysięcy Polaków. Ci, którzy wolą polski klimat i polskie morze, muszą mieć się na baczności, ponieważ z każdym rokiem większy jest wysyp oszustów, żerujących na naiwności i zaufaniu. Przyjeżdżając nad morze można zostać bez dachu nad głową.

Wakacje to dla niektórych nerwy i zmarnowany czas na posterunku policji

Przyjeżdżając nad morze po długiej i męczącej podróży nie ma nic lepszego niż odświeżenie się i rzucenie na łóżko przed wyprawą na plażę. Niestety, wiele rodzin nie doświadczyło tego momentu, ponieważ już podjeżdżając samochodem pod dany adres nie widzieli kwatery ze zdjęć. Z każdą chwilą jest jeszcze gorzej - telefon wynajmującego jest wyłączony. To ostatnio popularny nad morzem "trend" na żerowaniu na turystach: na naiwnego wczasowicza.

Nowotwór przyczynił się do jego śmierci.Niewybaczalny błąd lekarzy. Kochany aniołek umierał w męczarniach, a oni postawili absurdalną diagnozęCzytaj dalej

W internecie aż roi się od pięknych zdjęć kwater i wnętrz, opisów udogodnień i atrakcyjnych cen. Bez dokładnego sprawdzenia wynajmującego i obiektu nie ma co robić przelewu i wybierać się na urlop na ślepo. Nadmorskie Urzędy Miast ostrzegają, by w razie wątpliwości sprawdzić, czy budynek w ogóle znajduje się na mapie lub skontaktować się z odpowiednimi urzędnikami - taka działalność musi być zarejestrowana, więc informacja prosto z urzędu jest najbardziej rzetelna. Bywa jednak i tak, że "wynajmujący" czują się całkowicie bezkarni.

"Wyje… w tym sezonie dokładnie 193 osoby"

Oszuści bywają wyjątkowo bezczelni. Pewna rodzina jechała na wakacje aż z Tarnowa, a w podróż zabrali małe dziecko. Na miejscu okazało się, że apartament "U Mileny" nie istnieje. Zmroziło ich, ponieważ zapłacili aż 1000 złotych kaucji. Postanowili skontaktować się z nieuczciwą wynajmującą - zawsze istniało ryzyko, że to po prostu oni pomylili adresy. Wiadomość zwaliła ich z nóg.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

WędlinyNowotwór wręcz uwielbia pewne produkty. Przestrzegamy przed rakotwórczą żywnością, którą spożywamy codziennieCzytaj dalej

- Tu Milena. Ch… mnie złapiesz cebulaku. Wyje… w tym sezonie dokładnie 193 osoby, a to już czwarty rok, jak żyję z takich frajerów jak ty - usłyszeli.

Dzisiaj grzeje:

1. Tata zabrał 3-letnią córkę. Znaleźli ją zgwałconą i bez głowy
2. Masz mieszkanie w bloku? 12 milionów Polaków dostanie pieniądze od rządu

Te procedery w sezonie wakacyjnym są popularne szczególnie nad morzem. Jednak nawet w miejscowościach podgórskich i górskich nie brakuje oszustów. Takie miasta jak Szklarska Poręba, Karpacz, Zakopane, Szczyrk pojawiają się na internetowych forach, gdzie o przypadkach nieuczciwości piszą wręcz setki osób.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Polsat poinformował o koszmarnych wydarzeniach za granicą. 9 osób zamordowanych, 26 rannych
  4. Złodzieje okradli żonę gwiazdora. "Niewybaczalny grzech", nie wiedzą z kim zadarli
  5. Magda zauważyła dziwne zachowanie swoich sąsiadów. Gdy poszła w odwiedziny, odkryła ich najintymniejszy sekret

Księżna Diana i jej sekretyKsiężna Diana miała swoje sekrety. Wstrząsające fakty wychodzą na jawCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News