To miały być wakacje marzeń, długo czekali na ten wyjazd. 3 osoby nie żyją

To miały być wakacje marzeń, długo czekali na ten wyjazd. 3 osoby nie żyją

Wakacje tej trójki przyjaciół nigdy nie trafią do ich albumów ze zdjęciami, ani nawet na ich profile na Facebooku. Cała trójka długo marzyła o takim wspólnym wyjeździe. Nie mogli się spodziewać, że w wymarzonym RPA czeka na nich śmierć.

Wakacje w RPA od zawsze były największym, wspólnym marzeniem 66-letniej Mirandy Harris oraz jej przyjaciół: 58-letniego Chrisa Naylora i jego żony, 54-letniej Susanny. Brytyjczycy planowali ten wyjazd od dawna. Odkładali pieniądze oraz dzielili się pomysłami na miejsca, które mogliby zobaczyć, zwiedzając inny kontynent. Niestety ich marzenia zakończyły się wielką tragedią. Wszyscy ponieśli śmierć w wypadku samochodowym, którego okoliczności wciąż są wyjaśniane.

Wakacje skończyły się tragicznie

Turyści byli działaczami  jednej z brytyjskich organizacji charytatywnych, a jedna z kobiet pracowała jako nauczycielka w elitarnej szkole. Podczas 10-dniowego urlopu w RPA planowali połączyć przyjemne z pożytecznym. Wyjazd miał być zarówno wypoczynkiem, jak i czymś, co pozwoli im się później rozwinąć w pracy. Jednego dnia mieli w planach safari, a kolejnego odwiedzali grupy polowe organizacji działające na terenie RPA. Organizacja, dla której pracowali, zajmuje się między innymi ratowaniem zagrożonych zwierząt ze wszystkich stron świata.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niestety nie będzie im dane dokończyć szlachetnej pracy. Cała trójka przyjaciół miała tragiczny wypadek samochodowy w miejscowości Swartkops. Wydarzenie przeżył jedynie 67-letni mąż Mirandy, Peter Harris, który wciąż walczy o życie w szpitalu w Port Elizabeth.

Nie wiadomo, kto zawinił

Przyczyny wypadku wciąż są wyjaśniane przez lokalną policję. Jak wiadomo, samochód dachował w wodzie. Turyści po miażdżącej kolizji nie mieli szans na uwolnienie się z powoli tonącego pojazdu. Ich ostatnie chwile w rajskiej krainie przemieniły się w horror. 

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie Dudzie
2. Jacek Rozenek przeszedł drugi udar. Lekarze nie mieli dla niego dobrych wieści

Organizacja charytatywna, dla której pracowali zmarli, pogrąża się w bólu wraz z rodzinami. Wszyscy życzą również jedynemu pozostającemu przy życiu mężczyźnie rychłego powrotu do zdrowia oraz wyjaśnienia okoliczności śmierci jego żony i przyjaciół. 

Oprócz Petera Harrisa w wypadku brał również udział mężczyzna, który siedział za kierownicą samochodu, którym turyści jechali na lotnisko. Kierowca przeżył wypadek. Na tę chwilę nie jest znany jego stan zdrowia oraz to w jakim stopniu i czy w ogóle przyczynił się do wypadku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masowo wycofują popularny bulion ze sprzedaży. Kawałki SZKŁA wykryte w daniu
  2. Ojciec piątki dzieci zrobił badania DNA. Był ZSZOKOWANY ich wynikami, szybko pożałował
  3. Została mamą pierwszych na świecie siedmioraczków. Po 20 latach nie tylko dzieci się zmieniły, ale i ona
  4. Para uprawiała miłość podczas skoku ze spadochronem. Ale jak wylądowali wcale nie było im już do śmiechu
  5. To nagranie pokazuje, dlaczego kierowcy muszą bardzo uważać na stacji benzynowej. Są w poważnym niebezpieczeństwie

źródło: fakt

Następny artykuł