Mąż podejrzał wagę żony i niemal natychmiast się rozstali. Powód sprawia, że ręce opadają

Mąż podejrzał wagę żony i niemal natychmiast się rozstali. Powód sprawia, że ręce opadają Źródło: Pixabay cocoparisienne

Waga łazienkowa może być przyczyną natychmiastowego rozstania. Przekonało się o tym pewne polskie małżeństwo. Mąż podjął decyzję o rozwodzie w momencie, w którym podejrzał wagę swojej żony. Narastające problemy sprawiły, że nie udało się uratować relacji. Powód tego rozstania sprawia, że ręce opadają.

Ania i Andrzej spotykali się od kilku lat. Zdecydowali, że naturalnym krokiem w długotrwałej relacji będzie ślub. Wkrótce kobieta zaszła w pierwszą ciążę. Wraz z rosnącym brzuszkiem, przybywało jej także dodatkowych kilogramów. Bilans nie przedstawiał się jednak tragicznie - 20 kg na plusie to wynik, który zanotowało wiele ciężarnych kobiet. Kolejne dwie ciąże również zaowocowały nadwagą. Mąż wspierał żonę przez wiele lat, niezależnie od tego, ile kilogramów pokazywała waga łazienkowa. Do rozwodu doprowadził jednak niespotykany powód.

Waga łazienkowa przyczyną rozwodu

Mężczyzna nie przywiązywał dużej wagi do wyglądu żony. Martwił się przede wszystkim o jej zdrowie. Ania nie była bowiem w stanie przejść nawet krótkiego odcinka bez ogólnego zmęczenia i złego samopoczucia. Starał się zmienić przyzwyczajenia żywieniowe żony, która codziennie spożywała duże ilości słodyczy. Każda ingerencja kończyła się jednak karczemną awanturą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Krzyczała, że mogę sobie znaleźć kochankę, bo ona nie urodziła się po to, by spełniać moje potrzeby seksualne. I rzeczywiście tak było - nasze współżycie właściwie zamarło - skarży się Andrzej.

Żona nie chciała przyznać się do tego, ile waży. Mężczyzna zdecydował, że kupi wagę, która zapamiętuje wyniki. Kiedy spojrzał na wyświetlacz, zamarł. Nie zdawał sobie sprawy z tego, z jak poważnym problemem zmagała się jego małżonka. Waga łazienkowa wskazywała 120 kg. 

- Ona zwyczajnie nie miała siły nosić tych 120 kg przy wzroście 160 cm, ale mimo to cały czas zaprzeczała, że problem istnieje. Mówiła, że urodziła dzieci i to jest normalne, że przytyła i że to ja mam problem, skoro nie umiem tego zrozumieć i się z tym pogodzić - dodaje mężczyzna. 

Powodem rozstania małżonków nie był wygląd partnerki Andrzeja, ale brak porozumienia i wzajemnego zrozumienia pomiędzy partnerami. W przypadku Ani mechanizm obronny przed negatywnymi emocjami i zaprzeczenie, że problem istnieje wzięły górę. Partnerzy nie byli w stanie zlokalizować przyczyny problemu.

Dzisiaj grzeje: 1. IMGW ostrzega przed zagrożeniem zdrowia i życia. W Polskę uderzą burze z gradem, wydano alarmy dla województw

2. Bardzo smutna wiadomość obiegła media. Katarzyna Dowbor jest nieuleczalnie chora
  

- W takim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem wydaje się być rozmowa i podjęcie wspólnych działań, nadwaga Ani, to ich wspólny problem, który powinni rozwiązać razem. To branie odpowiedzialności za wspólne życie, jego jakość, a nie zostawianie partnera z problemem, z którym ma poradzić sobie sam. Jeśli jednak w takiej sytuacji osoba, która ma problem z nadwagą, nic z tym nie robi, to po pierwsze warto się zastanowić, dlaczego tak się dzieje, a po drugie, jeśli jest to kwestia bardzo problematyczna, to czy jest sens taki związek kontynuować. Bo jeśli jeden z partnerów nie jest w stanie w związku realizować swoich podstawowych potrzeb, to nie wróży niczemu dobremu - powiedziała Anna Wenta, seksuolożka z Uniwersytetu Gdańskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  2. Kolejna bójka polskich kibiców. Tym razem zastraszyli duże, polskie miasto. Policja nie zdążyła przyjechać
  3. Jest oficjalne stanowisko ZUS-u ws. emerytur, zapadła ważna decyzja. Nie każdemu się spodoba
  4. Niewyobrażalna tragedia na ogródkach działkowych. Więzili mężczyznę w beczce, jednak co innego jest najgorsze
  5. Alta - katastrofa w Norwegii. Sceny jak z filmu
  6. Dzisiaj spektakularny powrót do Biedronki absolutnie kultowego towaru. Wszyscy czekali i jest, cudowna wiadomość


Źródło: Blogspot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News