Ciężka choroba Dody przeraziła fanów. Piosenkarka zabrała głos

Ciężka choroba Dody przeraziła fanów. Piosenkarka zabrała głos

Doda jest bardzo aktywna na swoich portalach społecznościowych. Dba o to, by internauci wszystko wiedzieli na bieżąco. Piosenkarka lubi dzielić się ze swoimi fanami zdjęciami, a jedno z nich wywołało prawdziwą burzę. Fani byli przerażeni i sugerowali poważną chorobę. 

Pod ostatnim zdjęciem, które piosenkarka dodała ze swoich wakacji, powstała lawina komentarzy. Komentowana była waga Dody, podejrzewano również, że cierpi na ciężką chorobę. Doda znana jest z tego, że nie pozostawia takich podejrzeń bez komentarza, tak stało się także tym razem. Piosenkarka wyjaśniła sprawę.

Doda na wakacjach

Ostatnimi czasy celebrytka przechodziła bardzo ciężkie chwile. Najpierw zmarła jej ukochana babcia, natomiast niewiele później jej najlepszy przyjaciel - pies Bandzior, który był u boku gwiazdy przez 13 lat. Po tych wszystkich, przykrych wydarzeniach jej mąż Emil Stępień postanowił zorganizować ukochanej odpoczynek i para wyjechała na zasłużone wakacje do gorącej Hiszpanii. Doda podzieliła się z fanami zdjęciem, które bardzo ich zaniepokoiło. Padły podejrzenia, że gwiazda cierpi na anoreksję - chorobę będącą zaburzeniem odżywiania.

Doda zabiera głos w kwestii choroby

Pod zdjęciem piosenkarki pojawiły się dziesiątki komentarzy zaniepokojonych fanów, a celebrytka znana jest z tego, że nie lubi pozostawiać niedomówień, dlatego też na jej odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Prosto z gorącej Hiszpanii opublikowała dwa materiały. Na jednym publikuje bogato zastawiony stół, pełen hiszpańskich przysmaków, nie hamuje się również w kwestii podpisu: "Co by przytyć parę kilogramów, żebyście się o mnie nie martwili". A po chwili dodaje w swoim stylu: "Według waszych zaleceń nawpie...am się jak świnia". Na drugim była waga Dody i to ona miała ostatecznie zamknąć usta fanom. Na Instastory gwiazda udostępniła filmik na którym wchodzi na wagę. Potem wyraźnie widać wyświetlający się wynik: 53,1 kg. Dalej krótki komentarz, tym razem bez wulgaryzmów: "Mamo, ze specjalną dedykacją". Podaje się, że Doda ma równo 169 cm wzrostu, więc obliczając jej BMI okazuje się, że jej masa jest prawidłowa. Widocznie nie trzeba się martwić stanem zdrowia celebrytki. Doda Fot. Instagram/dodaqueen Doda Fot. Instagram/dodaqueen
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Rząd PiS zmienia przepisy! Prawica jest wściekła
  2. Stan klęski żywiołowej w Polsce! Rolnicy błagają rząd o pomoc
  3. Weta Dudy to zasłona dymna! PiS podjął już decyzję, znamy scenariusz
Następny artykuł