Polska polityk pobita w biurze! Napadła ją wściekła kobieta

Polska polityk pobita w biurze! Napadła ją wściekła kobieta

Wadowice stały się świadkiem szokujących zdarzeń, do których doszło kilka dni po pierwszej turze wyborów samorządowych 2018. Polska polityczka została pobita w swoim biurze, o czym oficjalnie poinformowano opinię publiczną. Wiadomo już, kto jest odpowiedzialny za brutalną napaść na działaczkę.

Wadowice kojarzą się Polakom prawdopodobnie przede wszystkim z postacią świętego papieża Jana Pawła II. Karol Wojtyła przyszedł bowiem na świat właśnie w tym mieście i tam także się wychowywał. Krajowa opinia publiczna zwróciła jednak właśnie uwagę na gminę z powodu innego powodu, niż niedawna rocznica wybrania kapłana na stanowisko głowy Kościoła.

Wadowice: wiceburmistrz pobita przez polityczną przeciwniczkę w swoim gabinecie

Jak poinformował za pośrednictwem Facebooka burmistrz Wadowic Mateusz Klinowski, jego zastępczyni została brutalnie i niespodziewanie pobita w swoim biurze przez polityczną przeciwniczkę. Polityk pokazał zdjęcie płaczącej działaczki oraz ujawnił imię i nazwisko kobiety, która ma być odpowiedzialna za atak. - Przed chwilą w swoim gabinecie została pobita Ewa Całus - wiceburmistrz Wadowic. Zrobiła to Elżbieta Łaski, która ma już wyrok za rzucenie się z pięściami na mnie. Łaski to ulubienica portalu Wadowice24, broniona przez posłankę Ewę Filipiak z Prawa i Sprawiedliwości - napisał Klinowski na popularnym portalu społecznościowym, szokując opinię publiczną. - Szczucie na nas i awantury trwają od 4 lat. Takiej NORMALNOŚCI chcemy w Wadowicach? Najpierw niszczyli nam banery, teraz doszło do rękoczynów. (...) Jest mi bardzo przykro - dodał także wyraźnie poruszony sprawą burmistrz, nie ukrywając złości i rozżalenia.

Co o sprawie powiedzieli policjanci? Jaka kara czeka sprawczynię pobicia?

Głos w sprawie zabrali już także przedstawiciele miejscowej policji. Jak widzimy na zdjęciach udostępnionych przez Klinowskiego, funkcjonariusze pojawili się w biurze Całus tuż po zadziwiającym zdarzeniu, aby zbadać sprawę. Bardzo szybko byli więc w stanie odnieść się do szokujących zdarzeń i zająć wstępne, ale już oficjalne stanowisko. - Doszło do naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego przez jedną z petentek. (...) Kobieta miała kilkakrotnie uderzyć panią burmistrz w twarz. Na obecną chwilę ustalamy przebieg tego zdarzenia. Wstępnie zostanie ono zakwalifikowane jako naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza - powiedziała w rozmowie z miejscowymi mediami Agnieszka Petek, pełniąca funkcję rzeczniczki prasowej Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstyd na cały świat! PiS skompromitowało Polskę jak nigdy wcześniej
  2. Ile lat ma Twój pies w przeliczeniu na ludzkie? Do tej pory obliczaliśmy to źle, prawie wszyscy
  3. Internauci wściekli po komentarzu Szydło po wypadku. Chcą ją zlinczować
  4. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
  5. Wojewódzki miażdży księdza i kościół za pedofilię. Chodzi o śmierć Anny Przybylskiej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News