Wacław chciał gwałcić własnego ojca. Jednak zrobił coś bardziej szokującego. Nie mieści się to nikomu w głowie. Sąsiedzi byli w kompletnym szoku.

Tragiczne wydarzenia miały miejsce w Ziębicach na Dolnym Śląsku. 27-latek porąbał siekierą swoją matkę. Próbował także zrobić to samo ze swoją siostrą, chorą na zespół Downa.

ZOBACZ TAKŻE: Znany lekarz zabił człowieka. Słowa matki i świadka…

Recydywiska chciał gwałcić własnego ojca

Mężczyzna był recydywistą. Siedział w więzieniu, a po wyjściu zza krat w sierpniu wrócił do rodzinnego domu.

Wiele razy odgrażał się, że powybija rodzinę i w końcu to zrobił […] Pił i urządzał awantury. Pamiętam jak kilka tygodni temu chciał zgwałcić własnego ojca! – mówił „Faktowi” o sąsiedzie zszokowany pan Wojciech.

ZOBACZ TAKŻE: Makabra w Krakowie. Rozpatroszone niemowlę i martwa matka…

Pił, zabił matkę, chciał popełnić samobójstwo

Ostatnie kilka dni to nieustanne libacje Wacława. W poniedziałek doszło do tragedii. Gdy siostra wróciła z warsztatów młody mężczyzna zamordował matkę. Potem kilkanaście razy ugodził nożem swoją siostrę. Po wytarciu krwi bliskich uciekł na tory, rzucając się pod pociąg. Przeżył jednak i leży obecnie w szpitalu.

Źródło: fakt.pl

9 największych psychopatów wszech czasów

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

Zobacz również

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.