W tę historię aż trudno uwierzyć. Mężczyznę wychowały krwiożercze bestie

W tę historię aż trudno uwierzyć. Mężczyznę wychowały krwiożercze bestie

Są na świecie historie, o których nie śniło się nawet tym, którzy mają dużą fantazję. Ten mężczyzna został wychowany przez krwiożercze bestie, choć trudno w to uwierzyć.

Kiedy miał 7 lat, jego rodzony ojciec porzucił go w górach Sierra Morena. Dodał go pod opiekę starego pastucha, ponieważ macocha chłopca nie akceptowała pasierba. Niestety, opiekun wkrótce podupadł ma zdrowiu i zmarł, a chłopczyk został sam w dziczy. Małodziutki Marcos Rodríguez Pantoja dokonał jednak niemożliwego i przetrwał. Nie zrobił tego jednak w pojedynkę, pomogły mu... żywe bestie! Zamiast zagryźć 7-latka, wilczyca wzięła go pod swoją opiekę. Przygarnęła go i traktowała jak własne, wilcze dziecko. Po 12-latach człowieka znaleźli inni ludzie. Mężczyzna nie potrafił wtedy ani mówić ani chodzić. Ostatecznie zabrano go z dziczy i zmuszono do tego, by zaczął żyć jak cywilizowany człowiek. Tego Pantoja nie może im wybaczyć.

Marcos Rodríguez Pantoja nie miał szczęśliwego życia

Okazuje się, że ta historia przypominająca legendę o Tarzanie, nie znalazła szczęśliwego zakończenia. Mężczyzna wychowany przez wilczycę wcale nie chciał wracać do skomplikowanego świata ludzi. Wolałby pozostać tam, gdzie spędził dzieciństwo - wśród wilków. Aktualnie mężczyzna mieszka niewielkim domku bez ogrzewania w galicyjskim Rante. Utrzymuje się z niewielkiej emerytury i ciągle marzy o powrocie do swojej prawdziwej rodziny, która dla ludzi to zwykłe bestie. Ma jednak świadomość, że nie będzie to możliwe. Po tym jak wyrwano go z jego "miejsca na ziemi" w paśmie górskim Sierra Morena, wilki przestały traktować go jako członka stada. Pantoja nie potrafił odnaleźć się w ludzkim świecie. Przerażały go hałas, zgiełk samochodów, a najbardziej zaś ludzie, którzy bezczelnie wykorzystywali jego naiwność i dobroduszność. Zamiast nauczyć go pisania i czytania, państwo posłało go do pierwszej komunii, a potem do wojska.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. UJAWNIAMY! To dlatego naprawdę Duda zawetował ustawę degradacyjną
  2. Rzecznik PiS: Kaczyńskiemu grozi zamach
  3. Sondaż nie pozostawia złudzeń. Wyborcy porzucili Szydło po tym, co zrobiła
Źródło: msn.com  
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News