To, co policja odkryła w polskim kościele, niemal doprowadziło ich do łez. Seksualna makabra
Jan Odyniec - 29 Marca 2018

To, co policja odkryła w polskim kościele, niemal doprowadziło ich do łez. Seksualna makabra

W polskim kościele dokonano przerażającego odkrycia. Całe Witaszyce są wstrząśnięte tym, co się stało. Miała miejsce seksualna makabra, której ofiarą padło kilkoro nastolatków. Wydarzenie jest obecnie badane przez śledczych i organa ścigania.

O krok od tragedii było w województwie wielkopolskim. Lokalny ksiądz, wikariusz parafii w Witaszycach i katecheta szkolny próbował namówić trzech nastolatków do odbycia z nim stosunku seksualnego. 32-letni ksiądz Kamil I. został zatrzymany przez policję. Sprawę bada prokuratura.

Seksualna makabra

Sprawa wyszła na jaw, bowiem jeden z uczniów, 14-letni chłopiec, przyznał się rodzicom do otrzymywania od księdza katechety niepokojących SMS-ów o podtekście seksualnym. Sprawa natychmiast została zgłoszona na policję. Początkowo zajmowała się nią prokuratura rejonowa w Jarocinie. Później jednak zarzuty zostały uzupełnione o podobne informacje dotyczące dwóch innych uczniów. W sumie trzech nastolatków otrzymywało podobne propozycje erotyczne od księdza na przestrzeni ok. półtora roku - od października 2016 roku do grudnia 2017 roku, kiedy sprawa została wykryta. - W marcu tego roku wydano postanowienie o uzupełnienie zarzutów. Dotyczy ono analogicznych zachowań - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim Maciej Meler.

Witaszyce: Ksiądz trafi do więzienia?

Jest na to szansa. Jeśli jego wina zostanie udowodniona, Kamilowi I. grozi nawet 2 lata więzienia. Sprawę bada prokuratura, śledczy zbierają dowody i planują postawienie kapłana przed sądem. Po wykryciu sprawy w grudniu ubiegłego roku przełożeni kapłana natychmiast odwołali go z funkcji wikariusza w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Witaszycach i katechety w szkole. Kapłan został odwołany z funkcji wikarego dzień przed zatrzymaniem go przez policję przez biskupa diecezjalnego kaliskiego Edwarda Janiaka.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Pedofil chciał zgwałcić polskie dzieci, ale go przechytrzyły! Teraz to jego zgwałcą
  2. Porażające słowa pedofila w sutannie do ofiary. Pięści same się zaciskają
  3. Franciszek w centrum pedofilskiej afery! Skandal roku rozrywa Watykan
ZAMIANA
o. Tadeusz Rydzyk10 nieślubnych dzieci, które zdobyły wielką sławę [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
o_rydzyk8 faktów, których o. Rydzyk nie chciał ujawniać. Pilnie strzeżone sekrety ujrzały światło dzienne, z 7 się nie podniesieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News