W panice USUWAJĄ Korwin-Mikkego z własnego programu! Takiego popłochu nie było jeszcze nigdy

W panice USUWAJĄ Korwin-Mikkego z własnego programu! Takiego popłochu nie było jeszcze nigdy

Janusz Korwin-Mikke szokował nas już nie raz. Teraz w swoim wpisie na Facebooku oskarżył jedną ze stacji telewizyjnych o usunięcie programu, w którym miał wystąpić. Powody nie są znane - a zapowiedzi na stronie telewizji nie ma.

Kolegium Redakcyjne TV "Republika" kazało zdjąć program ze mną. Decyzja paniczna - jeszcze na stronie programu "Oddaję Państwu głos" zaproszenie figuruje! - napisał na Facebooku Korwin-Mikke. Zapowiedzi programu na fanpage'u "Oddaję Państwu głos" już nie ma, a ślad po programie zaginął.

Historia zatacza koło

Prezes partii Wolność przypomniał swoim fanom, iż taka sytuacja nie zdarzyła się po raz pierwszy. Podobny incydent miał miejsce w studiu TVP w 2007 roku, kiedy to Korwin-Mikke miał wstąpić w programie "Forum". Wówczas także nie został wpuszczony do studia. - Przed chwilą prezes poinformował nas, że odwołuje ten program z powodu tego, że obawiał się jakichś wypowiedzi związanych z udziałem w tym programie Janusza Korwina-Mikke, który jako autor uchwały lustracyjnej jest teraz wrogiem śmiertelnym pana Urbańskiego, w związku z tą słynną lojalką – powiedział Roman Giertych w 2007 roku. Fani JKM w komentarzach na Facebooku podtrzymują go na duchu. Nie zabrakło również wymyślania przeróżnych teorii spiskowych. Foto: Facebook / Janusz Korwin-Mikke https://youtu.be/eAHl11cwCQI Źródło: Facebook / Janusz Korwin-Mikke; niezwykle.com  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News