Janusz Korwin-Mikke szokował nas już nie raz. Teraz w swoim wpisie na Facebooku oskarżył jedną ze stacji telewizyjnych o usunięcie programu, w którym miał wystąpić. Powody nie są znane – a zapowiedzi na stronie telewizji nie ma.

Kolegium Redakcyjne TV „Republika” kazało zdjąć program ze mną. Decyzja paniczna – jeszcze na stronie programu „Oddaję Państwu głos” zaproszenie figuruje! – napisał na Facebooku Korwin-Mikke. Zapowiedzi programu na fanpage’u „Oddaję Państwu głos” już nie ma, a ślad po programie zaginął.

Historia zatacza koło

Prezes partii Wolność przypomniał swoim fanom, iż taka sytuacja nie zdarzyła się po raz pierwszy. Podobny incydent miał miejsce w studiu TVP w 2007 roku, kiedy to Korwin-Mikke miał wstąpić w programie „Forum”. Wówczas także nie został wpuszczony do studia.

– Przed chwilą prezes poinformował nas, że odwołuje ten program z powodu tego, że obawiał się jakichś wypowiedzi związanych z udziałem w tym programie Janusza Korwina-Mikke, który jako autor uchwały lustracyjnej jest teraz wrogiem śmiertelnym pana Urbańskiego, w związku z tą słynną lojalką – powiedział Roman Giertych w 2007 roku.

Fani JKM w komentarzach na Facebooku podtrzymują go na duchu. Nie zabrakło również wymyślania przeróżnych teorii spiskowych.

Foto: Facebook / Janusz Korwin-Mikke

https://youtu.be/eAHl11cwCQI

Źródło: Facebook / Janusz Korwin-Mikke; niezwykle.com

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

Tak upamiętnia się Smoleńsk - znane pomniki w Polsce i na świecie [ZDJĘCIA]

 

...

Zobacz również

Zobacz również