Nauczycielka z Milford w amerykańskim stanie Connecticut odpowie za utrzymywanie kontaktów seksualnych ze swoimi podopiecznymi. Do stosunków dochodziło w samochodzie przed lokalną restauracją. 

Laura Ramos, 31-letnia nauczycielka ze szkoły specjalnej w Milford wpadła w poważne kłopoty przez swój pociąg do nastolatków. Po pierwszym ujawnionym przypadku kontaktów seksualnych ze swoim uczniem zrezygnowała z pracy, lecz do zarzucanego jej napastowania nie przyznała. Kobieta cały czas oczekuje na rozprawę za ten czyn, tymczasem na policję zgłaszają się jej kolejne rzekome ofiary.

Policja stanowa dysponuje nagraniem, na którym Ramos przyznaje się do uprawiania seksu ze swoim 18-letnim uczniem. Zeznała, że najczęściej robili to w samochodzie na parkingu przed restauracją, a raz nawet w jednym z jej pomieszczeń. W tym drugim przypadki, zanim to się stało, zjedli wspólny obiad. Po randce napisała do ucznia SMS, w którym wyznała, że był to jej najlepszy seks w życiu.

Nauczycielka zeznała, że do stosunków z 18-latkiem dochodziło „wiele razy”. Poszkodowany powiedział na przesłuchaniu, że żaliła mu się swoją sytuacją małżeńską. Mąż Laury Ramos miał notorycznie odmawiać zaspokojenia jej. Romans kobiety z chłopakiem trwał od grudnia 2016 do kwietnia 2017 roku, 14 sierpnia czeka ją rozprawa sądowa.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

źródło: msn.com

...

Zobacz również