W "M jak miłość" podbijał serca. Teraz jest wrakiem człowieka

W "M jak miłość" podbijał serca. Teraz jest wrakiem człowieka

Jeden z najbardziej lubianych bohaterów "M jak miłość" w ciągu trwania serialu zjechał na samo dno. Pogrążyły go używki, głównie alkohol. Teraz jeden z największych amantów jest wrakiem człowieka.

Najnowszy odcinek "M jak miłość" przyniósł wiele zmian. Telewidzów zaskoczyły zwroty akcji i rozwój wydarzeń związanych z groźbami wobec Marcina, a także przetrzymywaniem przez bandytów Ani i Szymka. Jest jednak coś jeszcze, co zaprząta głowę miłośników kultowego już serialu. ZOBACZ TAKŻE: Koniec kariery Patryka Vegi? Do sieci wypuszczono skandaliczny film Paweł Zduński grany przez Rafała Mroczka w poprzednich odcinkach doświadczył zdrady. Jego żona poszła do łóżka z innym mężczyzną, a w wyniku romansu zaszła w ciążę. Zduński w wyniku rodzinnej tragedii popadł w alkoholizm, z którego próbują wyciągnąć rodzina i przyjaciele. Czy im się to uda, okażę się w najbliższym czasie. ZOBACZ TAKŻE: Kurski w opałach. TVP podzieli los TVN!

Co dalej z gwiazdą "M jak miłość"

Najnowszy odcinek, nr 1345 przynosi nieoczekiwany zwrot akcji. Paweł pomimo ciągłego myślenia o żonie, czemu nie zapobiegł nawet alkohol, postanawia skończyć z piciem i wyjść na prostą. Wrak człowieka jaki jest Zduński, zwraca się o pomoc do najbliższych. ZOBACZ TAKŻE: Alkohol od 18 lat? Zapomnijcie. Idą wielkie zmiany Zniszczony nałogiem Paweł otrzymuje wsparcie od Julkę, powoli wychodzi na prostą. Tragedia bohatera bardzo zasmuciła wszystkich miłośników "M jak miłość", a jego powrót do normalności z kolei uradował. Nie wiadomo, jak ostatecznie potoczą się losy zdradzonego mężczyzny ze złamanym sercem. Już teraz pewne jest, że przyjął pomocną dłoń od tych, którzy się o niego martwią. Tajemnicą pozostaje także, rozwój jego relacji z niewierną żoną. ZOBACZ TAKŻE: NOWE limity jazdy po alkoholu! Ogromne zmiany w polskich przepisach Serial nadawany jest na antenie TVP bez przerwy od 2000 roku. W tym czasie powstało 18 serii i wyemitowano 1345 odcinków. Produkcja spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Przez lata powstał jej fanclub, organizujący zloty, na których zjawiają się tysiące osób. Miłośników swojej gry odwiedzają także gwiazdy. Przez blisko dwadzieścia lat hitowy serial wyrobił sobie bardzo dobrą reputację, pozwalającą na dalszą jego produkcję. źródło: film.onet.pl Następny artykuł