Jesienią 2015 trafi do kin kolejna, 24. odsłona serii filmów o agencie 007 o tytule „Spectre”. Tymczasem na przełomie 2017 i 2018 ukaże się musical „James Bond: The Musical”

Pod koniec 2015 r. pojawi się film „Spectre”. Produkcja kręci się wokół tajemniczej organizacji WIDMO (ang. Spectre), którą będzie próbować rozgryźć agent 007. Kluczowe do tego okaże się tajemnicza wiadomość z jego przeszłości. W filmie zobaczymy m.in Monicę Bellucci oraz Christopha Waltza.

Niecałe dwa lata później będziemy mogli zobaczyć kolejną produkcję z agentem 007 w roli głównej. Tym razem autorstwa Merry Saltzman, która jest córką legendarnego producenta filmów o Bondzie, a mianowicie Harry’ego Saltzmana.  Ku zdziwieniu fanów serii będzie to… musical.

Utworami do show zajmuje się kompozytor muzyki country Jay Henry Weisz. Produkcja zadebiutuje na Broadwayu, gdzie po raz pierwszy zobaczymy Bonda zmagającymi się z kolejnymi złoczyńcami w nowych warunkach.

Wciąż nie wiadomo kto wystąpi w musicalu.

Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEM

Polub Pikio.pl, by być na bieżąco:

 

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.