Dramat w "The Voice Kids". Na jaw wyszła prawda o nowotworze

Dramat w "The Voice Kids". Na jaw wyszła prawda o nowotworze Źródło: youtube.com

Ostatni odcinek Voice Kids miał dość dramatyczny wydźwięk. Okazało się, że jedna z nastoletnich uczestniczek miała osobiste przeżycia związane z nowotworem. Przechodziła ciężkie chwile.

Voice Kids dzięki przesłuchaniom w ciemno odkryło nowe talenty. Takim nieoszlifowanym diamentem jest 14-letnia Julia - mało kto wiedział, że w pewnym momencie jej życia pojawił się strach, musiała odznaczyć się sporą odwagą.

W Voice Kids pojawiła się nastolatka, która śpiewa od 2. roku życia

W "The Voice Kids" w cyklu przesłuchań w ciemno pojawiła się 14-latka, której scena telewizyjna nie jest obca. Kiedy miała 9 lat, próbowała swoich sił w programie TVN "Mali Giganci". Chodzi o Julię Totoszko - charakterystyczne nazwisko można skojarzyć ze znanym piosenkarzem grupy Volver, Mariuszem Totoszko. Zespół odnosił sukcesy w latach 2009-2014. W rodzinie Julii i Mariusza pojawił się nowotwór.

Julia Totoszko powiedziała na scenie Voice Kids, że występuje na scenie już od 2. roku życia. Idolką jest dla niej jej mama - Marta Smuk, która jest dobrze znana w środowisku aktorów musicalowych. Poznała Mariusza Totoszko podczas udziału w programie "Idol" w 2003 roku, 2 lata później wzięli ślub i rok później na świecie pojawiła się Julia. Niestety, rok później małżeństwo rozpadło się. Po 12 latach od rozwodu Marta Smuk musiała zacząć walczyć o zdrowie i życie.

Mama Julii przeszła w swoim życiu jedną, ważną walkę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mama nastoletniej Julii prywatnie spełnia się jako aktorka w teatrze Roma w Warszawie. Dobrą passę przerwała informacja, że jest chora na nowotwór. Przez kilkanaście miesięcy zmagała się z rakiem piersi. Kibicowała jej córka i cały czas ją wspierała. Marta Smuk nigdy nie zapomni dnia 11 lipca 2019 roku - wtedy usłyszała od lekarzy, że chemioterapia okazała się skuteczna, a komórki rakowe zostały pokonane.

Dzisiaj grzeje: 1. Za pięciozłotówkę możesz dostać fortunę. Sprawdź, czy masz ją w swoim portfelu
2. Okropne odkrycie na północy Polski. Nie żyją 2 osoby, dzieci zostały bez rodziców

Julia nie mogła wymarzyć sobie lepszego finału. Podczas przesłuchań w ciemno wspierała ją właśnie jej mama, a także ojczym. Ostatecznie nastolatka trafiła do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. To kolejna muzyczna gwiazda w rodzinie Totoszków.

- Nie byłem do końca przekonany, ale odwróciłem się, bo wiem, że jest nad czym popracować - mówił wokalista.


Najlepsze newsy dnia:

  1. Obudził ją silny ból głowy. Lekarze nie mogli już pomóc
  2. Żona Artura Boruca to prawdziwa piękność. Zdjęcia Sary Boruc są prawdziwą petardą (FOTO)
  3. Jest źle z Agnieszką Chylińską. Podjęła ostateczną decyzję, od lat sobie nie radzi
  4. Doda przestała ukrywać prawdę o dzieciach. Mocne wyznanie
  5. Więzienie, porzucona ciężarna kobieta i śmierć. Media przemilczały, co wydarzyło się po "Chłopakach do wzięcia"

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News