Voice Kids
youtube.com/TVN Talent Show
Klaudia Bochenek - 8 Stycznia 2020

Prawie wszyscy zapomnieli. Marcin Maciejczak z Voice Kids doprowadził kiedyś Chylińską do łez

Uczestnik The Voice Kids zdecydowanie zapadł Agnieszce Chylińskiej w pamięć. Przez niego popłakała się w 10. edycji popularnego programu. Przebojowy nastolatek próbował swoich sił w kilku telewizyjnych show.

Nastoletnia gwiazda Voice Kids zawojowała scenę programu TVP. Mało kto pamięta, że przebojowy Marcin wziął udział również w "Mam talent", gdzie śpiewając przebój zmarłego polskiego artysty doprowadził Agnieszkę Chylińską do kresu wzruszenia.

Musiał spróbować w The Voice Kids. "Mam talent" nie dało mu możliwości pokazania się szerszej publice

W The Voice Kids trwa już prawdziwy pojedynek i wyznaczanie faworytów. Jednym z nich jest Marcin Maciejczak, nazywany przez niektórych objawieniem programu. Podczas przesłuchań w ciemno zdecydował się zaśpiewać "I'll never love again" Lady Gagi i był to strzał w dziesiątkę, ponieważ fotele wszystkich czterech jurorów odwróciły się niedługo po pierwszych wyśpiewanych słowach. Potem Marcin został poproszony o zaśpiewanie czegoś po polsku - wybrał więc "Dłoń" Natalii Kukulskiej.

Pies, nowo narodzone szczeniakiPodczas porodu rottweilera wszyscy przecierali oczy. Nie spodziewali się, że nowo narodzone szczeniaki przyjdą na świat w takiej liczbieCzytaj dalej

Jak się okazało, nastolatek próbował przebić się ze swoim talentem wokalnym w innym show. Udał się do "Mam talent" niedługo przed tym, jak stanął na scenie Voice Kids. Pojawił się w 10. edycji i choć wszystko szło dobrze, nie dostał się do finału. Otrzymał owacje na stojąco od jury i widzów, Agnieszka Chylińska zaczęła płakać po jego występie, nie mogła się uspokoić, jednak nie dostał się do półfinałów emitowanych na żywo. "Zacznij od Bacha" Zbigniewa Wodeckiego zrobiło wrażenie, jednak nastolatek musiał ustąpić miejsca widocznie lepszym.

Od razu trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego, by walczyć o wygraną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Disco poloNie tylko Piękni i Młodzi wywołują skandale. Największe afery w świecie disco poloCzytaj dalej

Bolesna porażka, która nie zależała od nastolatka, a od jurorów wcale go nie zraziła. W programie, który daje szansę śpiewającym nastolatkom jest właśnie Voice Kids. Marcin Maciejczak dostał się do 3. edycji oraz od razu skradł serce jurorom. Ostatecznie trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego, który wypowiedział ważne dla niego słowa.

Dzisiaj grzeje:

1. Trzęsienie ziemi niedaleko elektrowni jądrowej. Doniesienia zza granicy wywołują ciarki
2. Druzgocąca wiadomość. Nie żyje Grażyna Przybylska, rodzina wystosowała apel

Dawid Kwiatkowski przyznał, że Marcin Maciejczak bardzo przypomina mu jego samego z przeszłości. Młody uczestnik Voice Kids, podobnie jak przed laty znany wokalista, publikuje nagrania i covery polskich i zagranicznych piosenek na YouTube. Podchodzi do sprawy ambitnie, ponieważ sam wymyśla nawet teledyski. Wszyscy, którzy podziwiali jego występ w TVP są zdania, że może być kolejną gwiazdą po Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Nastolatki odniosły już sukcesy, być może teraz czas na nastolatka?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  2. Wnioski o 500 plus zawieszone. 2020 problematycznym rokiem dla rodzin
  3. Roksana Węgiel nagle zapowiedziała przerwę w karierze. Wiemy dlaczego
  4. Papież Franciszek ogłosi abdykację? Jest oficjalny komentarz sekretarza Benedykta XVI
  5. Oszustwo Zenka Martyniuka ujawnione. Fani oburzeni, skandal po Sylwestrze w TVP

Jan Paweł IIPrzytłaczające fakty ws. Jana Pawła II ujrzały światło dzienne. Papież Polak o wszystkim wiedział?Czytaj dalej

Źródło: Party

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News