Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie

Vivienne Wiśniewska to wykapany tata. Michał Wiśniewski chwali się córką na Instagramie Źródło: instagram.com/m_wisniewski1972

Vivienne Vienna Wiśniewska to najmłodsza córka Michała wiśniewskiego, wokalisty zespołu Ich troje. Jak obecnie wygląda? To wykapany tata. Dziewczynka dorastała na oczach fanów piosenkarza, pierwszy raz mogliśmy ją zobaczyć na łamach gazety, która zrobiła zdjęcie dziecka kilka godzin po porodzie.

Vivienne Vienna Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak ma już 11 lat. Jak dzisiaj wygląda? Jest łudząco podobna do znanego taty, wydaje się, że talent również odziedziczyła.

Michał Wiśniewski to polski muzyk, lider zespołu Ich Troje. Znany jest ze swojej szalonej osobowości i wizerunku, od lat jego atutem są włosy o przeróżnych kolorach, najczęściej są one czerwone, ale były również zielone, czarne oraz pomarańczowe. Co jakiś czas jest o nim głośno, szeroko komentowane były małżeństwa z kolejnymi współpracującymi z zespołem kobietami. Pierwszą żoną była Magda Femme, później Mandaryna, a następnie Anna Świątczak, z którą wokalista ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. 

Vivienne Vienna Wiśniewska urodziła się 2 lutego 2008 roku, cała Polska mogła zobaczyć jej zdjęcia tuż po porodzie na łamach gazety Fakt, której Michał Wiśniewski pozwolił zrobić zdjęcia nowo narodzonej córkę i jej matce, choć wcześniej zarzekał się, że paparazzi odganiać będzie paralizatorem.

 - W sobotę 2 lutego, dokładnie o 23.55 na świat przyszła trzecia córka Michała Wiśniewskiego. Mała Vivienne Vienna, bo tak nazwali dziewczynkę rodzice, jest zdrowa, a jej tata pęka z dumy - pisali dziennikarze.

Kiedy dziewczynka podrosła muzyk zabierał ją na różne wydarzenia medialne, między innymi zabieraj ją na pokazy mody i premiery filmów. Piosenkarz wystąpił na okładce jednego z magazynów z trójką swoich dzieci, jednak pośród nich nie było córek Ani Świątczak.

 - Najmłodsza moja Vivi już 24 czerwca wystąpi na jubileuszowym koncercie z okazji 20-lecia Ich Troje w katowickim Spodku - cieszył się wokalista.

Vivienne wraz z siostrą pojawiła się natomiast na jednym z koncertów, który był finałem jubileuszowej trasy koncertowej, jednak Wiśniewski utrzymuje, że nie zachęca dzieci do robienia kariery muzycznej.

 - Były dwa koncerty, na których śpiewały. Generalnie nie ciągniemy ich nigdzie. Radzimy, żeby zaprzestały jak najszybciej wychodzić na scenę, bo to się nie opłaca - tak mówił Michał Wiśniewski w jednym z wywiadów.

Vivienne Vienna Wiśniewska rodzeństwo: Etiennette, Xavier, Michał, Fabienne 

Nieprawdopodobna kariera Michała Wiśniewskiego wiązała się z rewolucjami życia prywatnego, którego nigdy nie ukrywał przed mediami. Wokalista był czterokrotnie żonaty, jego trzy związki nie przetrwały próby czasy, fani myśleli, że w końcu ułoży sobie życie u boku Dominiki Tajner, jednak i tym razem się nie udało, jakiś czas temu kobieta poinformowała, że jej mąż złożył pozer o rozwód.

Michał Wiśniewski ma dwójkę dzieci z Martą Mandaryną Wiśniewską, syna Xaviera oraz córkę Fabienne. Oprócz tego, będąc w związku z Anną Świątczak, doczekał się córek - Etiennette oraz Vivienne Vienna. Ich zdjęcia notorycznie pojawiają się na portalach społecznościowych wokalisty Ich Troje, gdzie dumny tata prezentuje swoje pociechy.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ile lat ma syn Justyny Steczkowskiej? Czy gwiazda ma więcej dzieci?
  2. Michał Wiśniewski: rozwód po raz czwarty. Rozpadło się kolejne małżeństwo artysty
  3. Co to znaczy xD? Popularny wśród internautów symbol przyprawia o ból głowy
  4. Ewa Minge bez peruki. Jak dawniej wyglądała słynna projektantka?
  5. Ile zarabiają aktorzy Hollywood? Najbardziej znani śpią na pieniądzach
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News