Bez nazwy-1
screen/youtube/ VillasRevue
Patryk Korzec - 5 Grudnia 2018

Violetta Villas śmierć: Szokujące wyniki autopsji, bardzo cierpiała

Violetta Villas śmierć: tą sprawą żyły kiedyś wszystkie polskie media. Niespodziewana informacja o śmierci kultowej polskiej artystki i śpiewaczki wstrząsnęła zarówno Polakami, jak i całą branżą. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co się stało, a kulisy całej sprawy oraz szokujące wyniki autopsji przerażają do dziś. 

Violetta Villas bez wątpienia była legendarną postacią polskiej kultury i sztuki. Przez wiele lat uchodziła za symbol kobiecości, media zagraniczne pisały o niej jako o "głosie ery atomowej" oraz "białym kruku wokalistyki światowej". Jej niesamowity głos zapewnił jej miliony fanów na całym świecie, nic więc dziwnego, że informacja o niespodziewanej śmierci była wstrząsem dla milionów. Choć pod koniec życia zmagała się z wieloma problemami, nikt nawet nie przypuszczał, by wszystko mogło zmierzać do tak tragicznego finału, którego kulisy wydają się niemożliwe aż do dzisiaj.

Violetta Villas śmierć - informacja, która wstrząsnęła Polską

Violetta Villas śmierć: artystka została znaleziona martwa w swoim domu w Lewinie Kłodzkim 5 grudnia 2011 roku. Jak informuje pogotowie, kobieta zmarła około godziny 21:00. Na początku przypuszczano, że zgon był naturalny, już następnego dnia jednak Prokuratura Okręgowa w Świdnicy poinformowała o wszczęciu postępowania, którego celem było wyjaśnienie okoliczności oraz przyczyn zgonu. Wszelkie wątpliwości i podejrzliwość śledczych rozbudziły koszmarne warunki, w których Violetta Villas została znaleziona. Same zwłoki również wskazywały na poważne zaniedbania medyczne - widoczne były m.in. odleżyny i krwiaki. Przeprowadzona kilka dni później wstępna sekcja zwłok nie wskazała jednoznacznej przyczyny śmierci. Wiadomo było jednak, że od dłuższego czasu diwa przebywała wyłącznie w towarzystwie swojej opiekunki.

Violetta Villas przyczyny śmierci

Najbardziej kontrowersyjne w całej sprawie okazały się pełne wyniki sekcji zwłok, które przeraziły zarówno opinię publiczną, jak i najbliższych kobiety. Wypowiedzieć się o nich postanowiła Mariola Pietrzak, przyjaciółka artystki. - To było przerażające. Musiała przejść udar, bo nie miała jednej czwartej części mózgu. Pomagałam rodzinie Violetty w znalezieniu lekarza, który zinterpretuje te wyniki, i to, czego się dowiedzieliśmy, wskazuje na to, że musiała bardzo cierpieć przed śmiercią i z pewnością nie była leczona - mówiła kobieta w rozmowie z "Super Expressem". Kilka miesięcy temu w końcu po wielu latach ruszył proces, który wyjaśnić ma, czy do śmierci artystki rzeczywiście przyczyniła się opiekunka. Fani niestety mogą nigdy nie dowiedzieć się prawdy, gdyż zarówno proces, jak i interpretacja oraz wyrok mają zostać utajnione. Pozostaje mieć nadzieję, że bliscy Violetty Villas zgodzą się poinformować miliony fanów, co stało się z kobietą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
2019Horoskop na 2019 rok. Jakie czekają Cię niespodzianki? Możesz się zdziwić!Czytaj dalej

Violetta Villas przed śmiercią - jak wyglądało jej życie?

Kilka lat przed śmiercią media o niej zapomniały, a jej spektakularna kariera wydawała się chylić ku końcowi. Niespodziewanie pod koniec października 2008 roku zaproszono ją do programu "Szymon Majewski Show", a niedługo później gościnnie pojawiła się w "Jak oni śpiewają". Wydała również kolejną płytę będącą składanką jej największych przebojów, lecz w nowych aranżacjach. Już wtedy zaczęły się pojawiać pierwsze głosy mówiące, że coś złego dzieje się w jej otoczeniu. Sąsiedzi głośno sugerowali, że kobieta może być więziona przez swoją opiekunkę, a władze Lewina Brzeskiego rozważały nawet wkroczenie do domu artystki za zgodą prokuratury, by sprawdzić jej stan. Nikt jednak nie spodziewał się, że do prawdziwej tragedii dojdzie już trzy lata później.
  1. Tajemnice związku Ireny Santor wyszły na jaw. To dlatego nie wzięła ślubu
  2. Ile lat ma Roksana Węgiel? Wszyscy dają jej o wiele więcej!
  3. Znaki zodiaku, które będą miały PECHA w tym tygodniu. Co się stanie?
  4. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  5. Kasia Tusk już tego nie ukrywa! Opublikowała przełomowe zdjęcie
TVPTVP przyniosło jej wielką sławę. Próbowała odebrać sobie życieCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News