Violetta Villas skrywała tajemnice. Chodzi o jej ciało

Violetta Villas skrywała tajemnice. Chodzi o jej ciało Źródło: fot. youtube.com

Wielka piosenkarka i legenda polskiej estrady do końca życia skrywała swoją największą tajemnicę. Violetta Villas była tak samo zagadkowa, jak jej stroje, zachowanie i kariera w ogóle. Co skrywała posiadaczka ponadprzeciętnego głosu?

Violetta Villas, a właściwie Czesława Gospodarek była jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Jej głos i interpretacje znanych utworów zachwycały słuchaczy do tego stopnia, że połowie lat 60. rozpoczęła koncertowanie za granicą. Występowanie w Paryżu przychodziło jej łatwo, tak samo, jak odnalezienie się w tamtejszej rzeczywistości. Villas doskonale znała francuski, gdyż urodziła się i spędziła wczesne dzieciństwo w Belgii. Ze stolicy Francji przeniosła się do Las Vegas, gdzie trafiła, kiedy zainteresował się nią Amerykanin Frederick Apcar. Życie za Oceanem i monotonne występy nie dawały spełnienia polskiej wokalistce. Jak mówi jej dawny ukochany, Violetta Villas w Stanach Zjednoczonych uległa ogromnej zmianie.

Violetta Villas nie czuła się dobrze w USA

Gospodarek miała szansę zostać gwiazdą na skalę nie tylko polską, ale i światową. Występy we Francji i Las Vegas były do tego furtką, która stała otworem. Wokalistka nie korzystała jednak z tej możliwości w pełni. Wedle relacji nie czuła się dobrze, tęskniła za Polską i nie radziła sobie ze sławą, choć jej styl i występy mówiły co innego. Pobyt Violetty Villas w Stanach wiąże się także ze skrywanym przez nią sekretem. Pod wpływem amerykańskiej mody i potrzeb show, które tworzyła, zaczęła przechodzić metamorfozę. Rozpoczęła doczepianie włosów i rzęs, a także, co w Polsce było wówczas nie do pomyślenia, przeszła operację powiększenia biustu. Ameryka także zmieniła jej zachowanie. Villas stała się diwą, "księżniczką", która, choć nie umiała przekuć sławy w międzynarodowy sukces, zaczęła żyć swoim scenicznym wizerunkiem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kozidrak nie wytrzymała. Gorzko o kulisach pogrzebu
  2. Ile zarabia Michał Szpak? Oszałamiająca kwota
  3. Kożuchowska szczerze o wykorzystywaniu przez mężczyzn. Została okrutnie poniżona
źródło:pomponik.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News