Violetta Villas jakiej nie znacie. Nowe, szokujące fakty

Violetta Villas jakiej nie znacie. Nowe, szokujące fakty

Violetta Villas doczeka się filmu biograficznego. Jak podała rodzina, film przedstawi wiele wątków z życia artystki, które nie zostały wcześniej podane do wiadomości publicznej. Duża część obrazu będzie poświęcona okresowi spędzonemu przez Violettę Villas w Stanach Zjednoczonych.

Violetta Villas zmarła w 2011 roku, a jej śmierci towarzyszyły liczne kontrowersje. Nie obyło się też bez procesów sądowych, w których rodzina piosenkarki ścierała się ze słynną gosposią Villas towarzyszącą jej w ostatnich chwilach życia. Kiedy wydawało się, że po kilku latach sytuacja ustabilizowała się, bliscy artystki podali nieznane szczegóły z życia artystki.

Violetta Villas wiodła sekretne życie w USA?

Cały czas bardzo mało wiadomo o tym, jak wyglądało życie Violetty Villas w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarka trafiła do Las Vegas w 1966 roku i podobno z miejsca zachwyciła wszystkich, którzy mieli okazje uczestniczyć w jej występach. Niestety przez panującą w ówczesnej Polsce cenzurę od kraju docierały tylko szczątkowe informacje zza oceanu. Okazuje się, że po wyjeździe do USA w życiu artystki pojawiły się nie tylko pieniądze, ale też sławni przyjaciele. Jednym z najbardziej znanych fanów talentu polskiej gwiazdy był George Bush senior. W filmie biograficznym zostanie nawet odegrana scena, w której późniejszy prezydent spotyka się z Villas i składa jej konkretną propozycję. Bush prosi piosenkarkę, aby ta zaśpiewała podczas inauguracji nowego prezydenta w Białym Domu w przypadku jego zwycięstwa w wyborach.

Niektóre fakty zostaną pominięte

Jak podaje scenarzystka filmu, a jednocześnie synowa nieżyjącej artystki, Małgorzata Gospodarek, w filmie zostaną pominięte wszelkie wątki związane z Elżbietą Budzyńską. Wieloletnia garderobiana i opiekunka Violetty Villas naraziła się rodzinie piosenkarki licznymi skandalami. Najbliższa rodzina Villas twierdzi, że przez lata Budzyńska prezentowała niegodne zachowanie. Jej skandaliczne poczynania miały też za zadanie odwrócić uwagę od tego, co zdaniem rodziny było najważniejsze, czyli osobowości i piosenek Violetty Villas. - Elżbiety Budzyńskiej w filmie nie będzie - zwięźle komentuje wątki pojawiające się w filmie Krzysztof Gospodarek, syn nieżyjącej gwiazdy polskiej estrady.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy jej tego nie zapomną! Gwiazda Polsatu spowodowała wypadek, dramat
  2. Izabela Pek nie powiedziała ostatniego słowa. Cała prawda o romansach w PiS-ie
  3. Doda nie przestaje obrażać! „AMEBA INTELEKTUALNA”
Następny artykuł