Wiadomo już kto zagra Violettę Villas. Będzie sukces czy porażka?

Wiadomo już kto zagra Violettę Villas. Będzie sukces czy porażka? Źródło: screen player.pl

Violetta Villas uznawana jest za jedną z największych polskich artystek. Po jej śmierci natychmiast pojawiły się pogłoski o filmie, który miał przedstawić jej życie. Teraz już wiadomo, kto wcieli się w główną rolę.

Violetta Villas dla wielu była prawdziwą diwą, która była i wciąż jest wprost nie do podrobienia. Jej charakterystyczny głos i uroda sprawiły, że zwyczajnie nie dało się obok niej przejść obojętnie. Śmierć artystki był potwornym ciosem dla tysięcy fanów, zwłaszcza że swoje ostatnie lata spędziła w nędzy. Jednak teraz nadarza się okazja, aby w przyszłości zobaczyć ją ponownie, ale na wielkim ekranie.

Violetta Villas doczekała się godnej aktorki?

Nie da się ukryć, że wcielenie się w tak kultową postać nie jest łatwe. W końcu trzeba zarówno wyglądać jak ona, a także brzmieć, tak aby widz nie czuł tego, że patrzy na kogoś innego niż na Violettę Villas. Z tego też względu tak istotne było znalezienie odpowiedniej aktorki, która mogłaby wcielić się w postać diwy i przede wszystkim udźwignąć ciężar tej roli.

Okazuje się, że początkowo brano pod uwagę kilka kandydatek, a jedną z nich była, chociażby Margaret, która bardzo odpowiadała produkcji pod względem wyglądu, ale ponoć problem pojawił się z głosem. Kolejną kandydatką była młoda aktorka Sandra Drzymalska, która niestety ostatecznie zrezygnowała z roli, ponieważ dowiedziała się, że będzie musiała do niej przytyć. Pod uwagę brana była również inna młoda aktorka, a mianowicie Anna Ilczuk, ale ostatecznie postawiono na kogoś zupełnie innego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Według mediów Violettę Villas ostatecznie zagra 27-letnia Michalina Olszańska, córka Agnieszki Fatygi i Wojciecha Olszańskiego, która ze sztuką jest związana od swoich dziecięcych lat. Olszańska ukończyła zarówno szkołę muzyczną, jak i Akademię Teatralną w Warszawie, więc warsztat powinna mieć odpowiedni, aby poradzić sobie z tą rolą.

Dodatkowo od lat pracuje regularnie jako aktorka, także pisze teksty piosenek i komponuje do nich muzykę. Wydaje się więc, że jest idealną kandydatką do tej roli i teraz wystarczy, aby makijażyści upodobnili ją do Violetty Villas i wręcz nie będzie ich można rozróżnić. Jednak Olszańska wcielając się w tę postać, będzie musiała dać z siebie absolutne maksimum, jeżeli ma wypaść wiarygodnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

 

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News