Prawdziwa przyczyna śmierci Villas była inna niż wszyscy sądzą? Skrywana tajemnica polskiej diwy ujawniona

Prawdziwa przyczyna śmierci Villas była inna niż wszyscy sądzą? Skrywana tajemnica polskiej diwy ujawniona Źródło: screen/YouTube

Violetta Villas mogła umrzeć z innego powodu niż dotychczas sądzono. Na jaw wychodzi smutna przeszłość polskiej diwy. To całkowicie odmienia jej wizerunek.

Wydawałoby się, że Violetta Villas nie stanowi już żadnej tajemnicy. Nic bardziej mylnego. Na temat polskiej diwy wciąż pojawiają się nowe informacje. Powszechnie wiadomo, że piosenkarka była postacią bardzo kontrowersyjną. Jednak ta biografia odsłania naprawdę mroczne sekrety jej przeszłości.

Violetta Villas u szczytu swojej kariery była prawdziwą diwą. Jej niezwykły głos przeszedł do historii. Jednak artystka została zapamiętana nie tylko jako wielka piosenkarka. Prawda o wokalistce przestała być tajemnicą. Przyjaciele i byli współpracownicy przyznają, że Villas miała toksyczną osobowość, którą nikt nie potrafił zarządzać. Niektórzy uważają nawet, że kobieta zrobiłaby jeszcze większą karierę, ale żaden z zagranicznych agentów nie umiał z nią pracować. Poza tym miała wybitny talent do kłamania i rozdmuchiwania historii na swój temat.

Violetta Villas i demony przeszłości

Violetta Villas była artystką, nad którą nie można było zapanować. Kłóciła się z dyrygentami oraz menadżerami, znacznie utrudniając tym pracę innym. Potwierdzono również jej kontakty z funkcjonującymi w czasach PRL-u służbami bezpieczeństwa. Artystka miała podpisać dokument, podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych z agentem SB. Piosenkarka także przekręcała informacje na swój temat, celowo nadając im większego dramatyzmu. Do małżeństwa rzeczywiście została zmuszona przez ojca, ale różnica wieku między nią a przyszłym mężem wynosiła 4 a nie 11 lat. Dziennikarze jednak przyznali, że nawet jeśli mieli wątpliwość co do szczerości Villas, ulegali jej urokowi osobistemu.

Prawdziwa przyczyna śmierci była inna?

Oficjalnym powodem śmierć ikony polskiej muzyki było zapalenie płuc, co teraz wydaje się co najmniej "niedopowiedzeniem". Ujawniono mroczną tajemnicę piosenkarki, który mógł przyczynić się do jej śmierci.

Jednym z największych, ukrywanych do tej pory sekretów gwiazdy, okazały się narkotyki. Violetta Villas była uzależniona od substancji psychoaktywnych, co - jak sugerują autorzy jej biografii w "Pytaniu na śniadanie" - mogło mieć znaczący wpływ na jej śmierć. Uzależnienie mogło przyczynić się również do tego, że artystka nie zrobiła kariery na swoją miarę. Narkotyki to jeden z mroczniejszych sekretów, jakie skrywała piosenkarka.

Dzisiaj grzeje: 1. Kasia z ”Królowych życia” znowu zmieniła fryzurę. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

2. Gwiazda Polsatu spowodowała straszny wypadek samochodowy, auto było totalnie zniszczone. Sytuacja była bardzo poważna, teraz ostrzega innych

Ramię w ramię z jej wielkim talentem szły liczne problemy natury psychicznej. Chociaż Violetta Villas niewątpliwie należała do jednych z największych polskich artystek, rozchwiana osobowość i temperament w połączeniu z używkami stanęły na jej drodze do kariery.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Studenci z Rzeszowa już wylądowali. Reakcja służb rozwścieczyła wiele osób
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Z wyglądu zmłodniała o 20 lat dzięki niezwykłej metamorfozie
  4. Niepojęte. Kilkuletnia dziewczynka urodziła dziecko, jej historia jest porażająca
  5. Tata chciał przytulić syna po raz pierwszy od dawna. 13-latek odmówił, kilka godzin później wydarzyło się najgorsze

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News