W ostatnim wywiadzie Villas ujawniła swój dramat. Piękna diwa długo nie mogła się pozbierać

W ostatnim wywiadzie Villas ujawniła swój dramat. Piękna diwa długo nie mogła się pozbierać Źródło: youtube.com/villas

Violetta Villas, mimo odnoszenia światowych sukcesów i zostania prawdziwą ikoną polskiej muzyki, nie miała łatwego życia. W szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim dramacie. Najgorsze jest to, że nie miała jak się bronić.

Violetta Villas w emocjonującym wywiadzie powiedziała o wszystkich przykrościach, jakie spotykały ją już od dziecka. Niewiele brakowało, a świat w ogóle by o niej nie usłyszał. To ojciec poważnie skomplikował jej życie.

Violetta Villas przechodziła trudne chwile już od dziecka

Znana polska diwa rzadko udzielała wywiadów, była bardzo wybredna, ale jeśli już to robiła to traktowała to jako swoistą spowiedź. W jednym z nich dokładnie opowiedziała o tym, jak traktował ją ojciec i jakie plany miał wobec niej na resztę jej życia.

- Moi rodzice może nie dbali tak o to, czy ja mam naprawdę talent, czy nie, chociaż ojciec uczył mnie grać na skrzypcach. Jak się pomyliłam, na przykład grałam samo C, a tam był krzyżyk, czyli "cis", to jak się zapomniałam, to od razu smyczkiem dostawałam po łapach. Jeżeli wyszłam do sklepu na zakupy i spóźniłam się 5 minut, to też dostawałam lanie - opowiada Violetta Villas. Potem było jeszcze gorzej.

Ojciec próbował zaplanować jej całe życie. Nie zniósł sprzeciwu młodej Violetty Villas

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To nie wszystko - ojciec nie tylko wychowywał ją surowo, ale też chciał, aby posłusznie wypełniała jego wolę. W związku z tym, kiedy miała zaledwie 16 lat, została zmuszona do małżeństwa z konkretnym mężczyzną.

- To było z przymusu. Mój ojciec się o mnie po prostu bał, bo mój ojciec był zwykłym człowiekiem. Uważał, że najlepsze dla dziewczynki to wyjść za mąż. I choć nie kochałam tej osoby i nie chciałam być mężatką, to ojciec mnie zmusił, jako małoletnią dziewczynkę i zostało załatwione zezwolenie na to. Ale powiedziałam, że jak skończę 18 lat, to i tak zostawię Ciebie, i tak Cię zostawię - jak powiedziała Violetta Villas, tak zrobiła.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN jest w ciąży. Pokazała się z bardzo dużym brzuszkiem
2. Nie żyje dziennikarz TVP. Dramatyczny apel rodziny, bez pomocy się nie uda

Małżeństwo, do którego została zmuszona, zawarła z o wiele od niej starszym pogranicznikiem, Piotrem Gospodarkiem. Z tego małżeństwa narodził się syn, Krzysztof. Rzeczywiście, kiedy była pełnoletnia obmyśla cały plan. Wzięła szybki rozwód, opuściła rodzinę, przestała utrzymywać z nią kontakt. Wjechała na drugi koniec Polski, do Szczecina, zabiera ze sobą jedynie swojego syna. Potem szkoliła się w wielu placówkach, by w końcu zdobyć polskie i zagraniczne sceny muzyczne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Odpowiedź zdradza kim naprawdę jesteś. Z pozoru banalna zagadka spędza sen z powiek 90% osób
  4. W głowie się nie mieści. 13-letnia Daria jest w ciąży, jednak wiek ojca jej dziecka poraża bardziej
  5. Wypłynął skandal zza kulis Klanu. Traktowanie aktorów przechodzi ludzkie pojęcie, jest oświadczenie

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News