Łzy jedyną reakcją. Wygląd grobu Villas lata po śmierci jest przytłaczający, dlaczego odeszła?

Łzy jedyną reakcją. Wygląd grobu Villas lata po śmierci jest przytłaczający, dlaczego odeszła? Źródło: Wikimedia Commons/Bechstein

Violetta Villas była niewątpliwie jedną z najbardziej barwnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Jej niesamowity głos imponował tak samo jak jej barokowe kreacji. Oto jak po latach wygląda jej grób.

Violetta Villas była postacią nietuzinkową. Jej ekscentryzm, niebywały talent i kiczowate stylizacje tworzyły bardzo eklektyczny, ale zapadający w pamięć wizerunek. Jej grób po latach wygląda tak, że wielu fanom do oczu same cisną się łzy.

Violetta Villas była jedną z najbardziej ekscentrycznych postaci w polskim środowisku artystycznym

Violetta Villas, a właściwie Czesława Gospodarek urodziła się w 1938 w Belgii. Jej rodzina wróciła do Polski dopiero po zakończeniu II wojny światowej. Od samego początku miała zadatki na gwiazdę estrady, ale rodzice odwodzili ją od takich planów na przyszłość. Mimo to nie zaniedbywali jej talentu i pozwalali uczyć się muzyki. Już w latach 60. zaczęła karierę na polskiej scenie.

Choć na festiwalach w Polsce nie osiągnęła wielkich sukcesów, na zachodzie sytuacja była zdecydowanie inna. Dzięki nagrodzie zdobytej na festiwalu we Francji, trafia do Las Vegas. Tam przeszła szereg operacji plastycznych, które stworzyły taką Violettę, jaką najbardziej zapamiętali jej fani. Dzięki światowej klasy projektantom wypracowała swój charakterystyczny barokowy styl ubioru. Jej kariera rozwijała się aż do powrotu do kraju. Lata 70. były dla niej znacznie trudne, ale w kolejnej dekadzie odżyła. Wróciła na zagraniczne trasy koncertowe, a dzięki swojemu niesamowitemu głosowi robiła wielką karierę.

Dlaczego Violetta Villas odeszła? Porażający widok grobu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaczęła też przygarniać zwierzęta. To właśnie w ich otoczeniu spędzała ostatnie lata swojego życia w Polsce. Fani byli przerażeni, w jakich warunkach żyła gwiazda. W 2011 roku do media obiegły informacje o porażającej śmierci gwiazdy. Umierała w kilkugodzinnej agonii, spowodowanej wieloma zaniedbaniami zdrowotnymi, które po części były winą jej opiekunki - Elżbiety B. (którą zresztą po śmierci artystki skazano na karę więzienia). Violettę Villas pochowano na Powązkach, widok jej grobu po latach zaskakuje wielu fanów.

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz
2. Dramat żony Pawła Królikowskiego. Non stop jest przy jego łóżku, sytuacja jest niezwykle trudna

Po takiej postaci jak Violetta Villas można by było się spodziewać ekscentrycznego pomnika, podobnego do tego, który ma Kora. W rzeczywistości legendarna artystka spoczywa w prostej mogile i gdyby nie imię i nazwisko na płycie, mało kto zorientowałby się, że spoczywa tutaj tak wybitna postać. 

screen: youtube/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Nigdy wcześniej niewidziane nagranie. Odkopali trumnę Jana Pawła II, porażający widok
  4. Prawdziwy lincz na Magdzie Gessler. Zasłużyła?
  5. Rozstali się w cieniu skandalu. Kinga Rusin wspiera chorego Tomasza Lisa, zdobyła się na niezwykły gest

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News