Syn Violetty Villas przerwał ciszę, nie mógł dłużej milczeć. Wszystko przez uwielbianego aktora

Syn Violetty Villas przerwał ciszę, nie mógł dłużej milczeć. Wszystko przez uwielbianego aktora Źródło: .

Violetta Villas była w nim zakochana do szaleństwa, choć romans długo pozostawał owiany tajemnicą. Po latach syn artystki w końcu przerwał ciszę i powiedział co myśli.

Violetta Villas po dziś dzień uchodzi za jedną z większych gwiazd polskiej estrady, z której śmiercią ciężko jest się pogodzić. Choć na jej temat nie brakowało nieprzyjemnych dyskusji czy wpisów kolorowej prasy, rzesza wiernych fanów wciąż opłakuje swoją ulubienicę, uznając ją za wspaniałą kobietę. Rozżalonych jej odejściem jest o wiele więcej, dlatego też już niebawem powstanie o niej film ujawniający wiele wątków z jej życia, o których ludzie mogli nie mieć pojęcia. 

Violetta Villas kochała go do szaleństwa. Syn artystki w końcu przerwał ciszę, wszystko przez uwielbianego aktora

Pomysł na film o Villas pojawił się już 7 lat temu i od tego momentu prace nad produkcją poruszały się swoim własnym tempem. Nieustannie szukano najlepszych odtwórców głównych ról, jak oczywiście sama artystka czy jej ukochany muzykolog Janusz Ekiert, który jako jedyny szczerze skradł jej serce i z wzajemnością. 

- Ona była fascynująca. Porażająca. Ekscytująca! Nie można było spokojnie popatrzeć na nią i iść spać. Tylko musiało się ją rozbierać oczami - zdradziła w książce Izy Michalewicz i Jerzego Danilewicza o Villas. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Od dawna spekulowano, że samą Violettę zagra młoda aktorka Michalina Olszańska i rzeczywiście, ostatecznie to na nią padł wybór. Nie było jednak pewne kto wcieli się w postać Ekierta, a po tych kilku latach w końcu udało się znaleźć odpowiedniego kandydata. Zagra go Andrzej Chyra. Po ostatecznej decyzji producentów syn Villas, Krzysztof Gospodarek, postanowił przerwać milczenie i wyrazić swoje zdanie w sprawie wyboru. Mężczyzna oświadczył, że to doskonała decyzja, a w jego opinii jest to świetny aktor, który bez dwóch zdań sprawdzi się jako Ekiert. 

Dzisiaj grzeje: 1. Co łączyło Annę Przybylską i Zenka Martyniuka? Ujawniono zdumiewające zdjęcie sprzed lat
2. 26 osób nie żyje, 57 zostało rannych. Tragiczny bilans, nagrania i zdjęcia obiegły internet

Fanom artystki pozostaje tylko czekać na finalne dzieło, które na ekranach kin najprawdopodobniej ukaże się w przyszłym roku. Do tego czasu zapewne pozostanie tajemnicą, jak wiele produkcja zdecyduje się zdradzić i na których wątkach z życia Villas skupi swoją uwagę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rak jelita grubego jest jednym z najgroźniejszych nowotworów. Jego objawy często są bagatelizowane
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. 200 tysięcy osób bez trzynastej emerytury. Kto nie dostanie pieniędzy?
  4. Brzuch suczki był ogromny. Kiedy po urodzeniu zobaczyli szczeniaki, zamarli
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News