Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec

Serce boli, gdy się słucha. Słowa Violetty Villas o jej synu były porażające, smutny koniec Źródło: youtube/ Robert Tartakowski

Violetta Villas nie szczędziła słów mówiąc o swoim synu. Aż serce boli, gdy się tego słucha. Koniec wypowiedzi artystki jest niewyobrażalnie smutny.

Violetta Villas w czasie jednego z wywiadów wzburzyła opinię publiczną, która nie dowierzała jej słowom. Wokalistka, niekwestionowana królowa polskiej estrady, szczerze powiedziała o swoim synu, a wypowiedź zwieńczyła porażającym wyznaniem. Fani artystki długo nie mogli pojąć, że naprawdę powiedziała coś takiego. 

Violetta Villas o swoim synu. Serce boli, gdy się tego słucha 

Na długo przed jej śmiercią reporterzy znów zgromadzili się wokół Villas w oczekiwaniu na choć kilka słów z jej strony. W gotowości trzymali dyktafony, mikrofony i kamery, nie spodziewając się nawet, co za chwilę usłyszą. Słowa artystki o własnym synu były nad wyraz bezpośrednie, a dla niego samego zapewne bardzo bolesne. Wokalistka nie szczędziła obelg pod jego adresem, stanowczo twierdząc, że to nie jest już jej syn. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Mieć takiego syna to jest wielkie nieszczęście dla matki. Mogę tylko powiedzieć, że już jest wydziedziczony. Jest jeszcze tak dużo rzeczy, które bym mogła, ale się wstydzę powiedzieć - powiedziała wzburzona Violetta Villas, która nie kryła, że zawiodła się na własnym synu. 

To jednak nie był koniec wypowiedzi wokalistki, a dalsza część zwyczajnie zapiera dech w piersiach. Villas postanowiła powiedzieć również o siedzącej wówczas obok niej opiekunce Elżbiecie, która zajmowała się nią w chorobie. Choć dziś wiadomo, że kobieta znęcała się nad artystką psychicznie i fizycznie, zaniedbując jej potrzeby i dopuszczając się przerażających czynów, w tamtym czasie Violetta Villas pochwaliła ją i stwierdziła, że taką właśnie córkę chciałaby mieć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktorka znana z TVP i TVP. O śmierci kobiety poinformowała córka

2. Przyłapali Kingę Dudę na gorącym uczynku, nie wiedziała że ją filmują z ukrycia. Będzie afera?

- Jeszcze chciałabym powiedzieć, że dziękuje pani Elżbiecie Budzyńskiej, która mnie nie zawiodła. Taką córkę chciałabym mieć, zamiast tego syna, bo ona nie pyta o nic. Ona płakała i czekała na mnie - dodała gwiazda. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sygnały, które daje nasze serce, gdy ma już dosyć. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Nie jest dobrze. Serialowy Paździoch w złym stanie
  4. W chlebie, który kupujesz jest ten składnik? Robi się go z ludzkich włosów
  5. W Polsce cierpi na nią blisko milion osób. Michał Wiśniewski przyznał się do ciężkiej choroby

Źródło: youtube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News