Viki Gabor wyjawiła smutną prawdę. Stała się ofiarą okrutnego ataku

Viki Gabor wyjawiła smutną prawdę. Stała się ofiarą okrutnego ataku Źródło: youtube.com/eska.tv

Viki Gabor stała się prawdziwą sensacją rynku muzycznego po tym, jak zwyciężyła w młodzieżowej wersji turnieju Eurowizji. Nastolatka udzieliła wywiadu, w którym przyznała, że już teraz mierzy się z problemami wielkiej sławy. Chodzi w dużym stopniu o wyzwiska, których ofiarą pada dziecięca gwiazda.

Viki Gabor jest bez wątpienia jednym z największych odkryć 2019 roku. Początkująca gwiazda piosenki jest na ustach całej Polski po tym, jak zwyciężyła w młodzieżowej wersji Eurowizji. Jej życie nie jest jednak usłane różami tak, jak mogłoby się wydawać. Okazuje się, że gwiazda pada ofiarą hejterów, którzy wyrzucają jej romskie pochodzenie. Takich przejawów rasizmu względem dziecka nie można było się spodziewać.

Viki Gabor mówi o kulisach swojej sławy. Jej życie nie zawsze jest usłane różami

Wydawać by się mogło, że bycie gwiazdą młodzieżowej piosenki jest spełnieniem marzeń dla każdej początkującej piosenkarki. Viki Gabor, która jest dopiero na początku swojej kariery, przyznaje, że sukces na młodzieżowej Eurowizji przyniósł jej dużo radości, ale także doświadczyła przez to cierpienia. Wszystko przez rasistowskie ataki, których jest ofiarą.

- Obrażają mnie za pochodzenie, za moje korzenie. Jednak moi fani stoją za mną murem. Moja armia fanów jest cudowna i dzięki nim łatwiej opieram się hejtowi - mówi gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gabor nie zamierza odcinać się od romskich korzeni

Artystka, która z pochodzenia jest Cyganką, nie zamierza zaprzestać promocji kultury romskiej. Jak sama mówi, nie wstydzi się tego, że jej korzenie są takie, a nie inne.

Dzisiaj grzeje: 1. Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu Pierwszą Damą. Nie było łatwo

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

- Mam romskie korzenie, a moja mama do dziś śpiewa i tańczy w romskim zespole Kale Jakha (Czarne Oczy). To ona nauczyła mnie stawiania dźwięków, frazowania, emisji i interpretacji. To ją podziwiłam na scenie i to ona z moim tatą są dla mnie pierwszymi guru muzycznymi (...) Chciałabym śpiewać po polsku, po angielsku, zobaczymy, co będzie z romskim. (...) Zdaję sobie sprawę z tego, że przecież nie wszyscy znają język romski, ale ponieważ to moje korzenie, a pieśni romskie są szalenie przejmujące. Chciałabym oddać hołd tej muzyce - mówi zwyciężczyni młodzieżowej Eurowizji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Robert Lewandowski zabrał głos w sprawie zakończenia kariery. Wymowne słowa Polaka
  3. Ojciec przez 4 lata wykorzystywał nastoletnią córkę. Gdy trafiła do szpitala z ostrym bólem brzucha, stało się najgorsze
  4. Skandal na weselu. Z zemsty na narzeczonej upokorzył ją nagraniem z ukrytej kamery na oczach gości
  5. Niewyobrażalne, nie do opisania. Córka Gessler zamieściła najbardziej skandaliczne zdjęcie roku

Źródło: Pudelek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News