Viki Gabor już zdecydowała. Nie pójdzie w ślady Roxie Węgiel, ma inne plany

Viki Gabor już zdecydowała. Nie pójdzie w ślady Roxie Węgiel, ma inne plany Źródło: Instagram/vikigaborofficial

Viki Gabor w rozmowie z dziennikarzami zdradziła nieco informacji na temat tego, jak wyglądają jej plany na przyszłość. Młoda gwiazda mimo powalającego sukcesu na Eurowizji Junior wcale nie ma zamiaru iść w ślady starszej koleżanki, Roksany Węgiel. Dwunastoletnia piosenkarka wie, jak chce, żeby wyglądało jej życie.

Viki Gabor podbiła jury i publiczność swoją piosenką "Superhero". Nastolatka zachwyciła nie tylko silnym głosem i interesującą choreografią, ale też przesłaniem. Piosenka, którą zaprezentowała podczas konkursu Eurowizji Junior, traktuje bowiem o kryzysie ekologicznym, temacie bardzo ważnym dla młodego pokolenia. Po zwycięstwie czeka ją wiele wyborów - między innymi to, jak podejść do obowiązku szkolnego.

Viki Gabor nie planuje iść w ślady Roksany Węgiel

Młode gwiazdy nie mają łatwo. Oprócz kilku godzin w szkole i kolejnych kilku spędzonych nad pracą domową, potrzebują gdzieś znaleźć czas na ćwiczenia i naukę związaną z ich pasją. Niektórzy artyści w tak młodym wieku po pierwszym wielkim sukcesie zaniechują więc tradycyjnej edukacji i stawiają wszystko na karierę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Viki Gabor jednak do nich nie należy. Chociaż jej starsza koleżanka, Roksana Węgiel, postanowiła przejść na indywidualny tok nauczania, aby móc więcej zajmować się muzyką, Viki bardzo lubi szkołę i nie chce z niej rezygnować.

Artystka wypowiedziała się o swoich planach na przyszłość

- Cały czas pilnuję edukację i szkołę, bo dla mnie ona jest najważniejsza. Mam bardzo fajną szkołę, która mi we wszystkim pomaga, a przyjaciele wysyłają mi rzeczy. Jestem na bieżąco i nie tracę niczego teraz - powiedziała mediom Viki Gabor.

Wsparcie ze strony szkoły jest bardzo istotne przy trybie życia, w którym większość czasu poza szkołą spędza się w podróży albo na scenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiani piosenkarze skazani za zbiorowy gwałt. Wszystko nagrali i upublicznili
2. Krzysztof Jackowski miał wizję dot. Bożego Narodzenia. Polacy nie będą zadowoleni, zapowiada "nieciekawy", mroczny czas

- Zobaczymy, jak wszystko się potoczy. Generalnie bardzo chciałabym chodzić do szkoły, bo ją kocham. Nie dam rady być na indywidualnych zajęciach, bo nie widuję się wtedy z przyjaciółmi i koleżankami. Jak nie będę mogła pójść do szkoły, to będę miała tryb indywidualny, a jak będę miała czas, to będę chodzić - powiedziała Viki Gabor, wyrażając nadzieję, że będzie miała szanse dalej uczyć się ze swoimi rówieśnikami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przystawili mikrofon do ust 12-letniej Viki Gabor. Ujawniła całą prawdę o Roksanie Węgiel
  2. Nastolatek popełnił samobójstwo. Potem ojciec poszedł do szkoły i aż znieruchomiał, gdy dowiedział się przerażającej prawdy
  3. Cukrowe ciastka z domowym lukrem są lepsze nawet od pierników! Cudownie smakują i ozdobią choinkę, przepis jest prostszy niż myślisz
  4. Mało kto wiedział, że Jan Paweł II zawitał w nocnym klubie. Historia powala  
  5. Następna DZIURA w zakazie handlu. Kolejna popularna sieć handlowa będzie sprzedawać w niedzielę

źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News