Tajemnicza postać stoi za sukcesami Roksany Węgiel i Viki Gabor na Eurowizji Junior. Widzowie mogą kojarzyć ją z "X-Factora" i "The Voice"

Tajemnicza postać stoi za sukcesami Roksany Węgiel i Viki Gabor na Eurowizji Junior. Widzowie mogą kojarzyć ją z "X-Factora" i "The Voice" Źródło: Instagram/Viki Gabor/Roksana Węgiel

Viki Gabor od kilku dni jest na językach wszystkich polskich mediów. 12-letnia wokalistka po wygranej na Eurowizji Junior 2019 szybko zyskała sławę i wygląda na to, że Roksanie Węgiel rośnie poważna konkurentka. Okazuje się, że obie młode piosenkarki łączy nie tylko sukces w konkursie, ale także pewna postać, która pomogła im osiągnąć ten cel.

Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel z 2018 roku i wygrała dla Eurowizję Junior również w tym roku. Tym samym Polska jest pierwszym krajem w historii festiwalu, który zwyciężył w konkursie dwa razy z rzędu. W odniesieniu sukcesu obydwu wokalistek pomogła pewna osoba, która widzom jest znana z programów talent show takich jak X-Factor i The Voice of Polnad. 

Z sukcesu Viki Gabor cieszy się cała Polska

Mało kto przypuszczał, że młodziutka wokalistka, Viki Gabor, może powtórzyć sukces Roksany Węgiel z ubiegłego roku. Gdy tylko 12-letnia wokalistka zwyciężyła w Gliwicach w Eurowizji Junior 2019, natychmiast posypała się lawina gratulacji i podziękowań. Nawet sam prezydent RP, Andrzej Duda, i premier Mateusz Morawiecki, pogratulowali piosenkarce zwycięstwa. Również internauci są zachwyceni tym, czego dokonała Wiktoria. 

Roksana Węgiel i Viki Gabor zawdzięczają swój sukces pewnej osobie 

Jak się okazało, za sukcesem obydwu śpiewających dziewczyn na Eurowizji Junior stoi ta sama osoba. Małgorzata Uściłowska, znana pod pseudonimem artystycznym jako Landberry, w dużym stopniu przyczyniła się do zwycięstwa zarówno Viki Gabor, jak i Roksany Węgiel. To dzięki niej młode artystki są dzisiaj znanymi wokalistkami.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Landberry jest autorką utworu Roksany Węgiel "Anyone I Want To Be", a także współtwórczynią piosenki Viki Gabor "Superhero". Obydwie pozycje muzyczne stały się prawdziwymi hitami, w których zakochała się cała Europa. Po zwycięstwie na Eurowizji Junior 2019, 12-latka podziękowała współautorce jej przeboju za stworzenie zwycięskiego utworu. 

- Emocje już trochę opadły i w końcu mam chwilę, by podsumować wszystko. Jestem przeszczęśliwa, dziękuję Wam z całego serca za całe wsparcie, jakie od Was otrzymałam. Sukces „Superhero” to zasługa m.in. wspaniałej ekipy, która odpowiedzialna była za stworzenie tego utworu: Lanberry , Patryk Kumor oraz Minuunim . Dziękuję - napisała na swoim Instagramie Viki Gabor.

Dzisiaj grzeje: 1. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje słynny aktor. Tragiczny wypadek, miał 35 lat
2. Smutne informacje o Barbarze Kurdej-Szatan. Lekarz przekazał jej druzgocącą diagnozę

W internecie szybko pojawiły się głosy, aby to właśnie Landberry w przyszłym roku reprezentowała nasz kraj podczas dorosłej Eurowizji. Artystka dała się poznać publiczności w programach "The Voice of Poland" oraz "X-Factor". Mimo iż nie odniosła w nich większego sukcesu, dzisiaj cieszy się popularnością i co chwila tworzy utwory, które natychmiast stają się prawdziwymi hitami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

[ENG⤵️] Kochani! Emocje już trochę opadły i w końcu mam chwilę, by podsumować wszystko. Jestem przeszczęśliwa, dziękuję Wam z całego serca za całe wsparcie, jakie od Was otrzymałam. 🤩 Sukces „Superhero” to zasługa m.in. wspaniałej ekipy, która odpowiedzialna była za stworzenie tego utworu: @lanberry , @patrykkumor oraz @minuunim . Dziękuję! Dziękuję również wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu na Eurowizji Junior, całej ekipie @universalmusicpolska i @magicrecordspoland , trenerom @art.golec i @adamczaplavc , stylistom i wizażystom @bartek_indyka oraz @weraaaw Jesteście najlepsi! ❤ Miło mi ogłosić, że mój singiel dotarł już na 2. miejsce listy najchętniej słuchanych piosenek w @spotifypolska oraz na 1. miejsce iTunes! . 😍😍😍 . Hey guys! Emotions are slowly wearing off and I finally have some space to reflect. I am so thankful for all the support I got from you! The success of "Superhero" is also thanks to the people who wrote and produced the track: @lanberry , @patrykkumor as well as @minuunim Thank you guys so much!🤩 A big 'Thank You' goes also to the people who supported me during the Junior Eurovision Song Contest: @universalmusicpolska and @magicrecordspoland , coaches @art.golec and @adamczaplavc , stylist and make-up artists @bartek_indyka and @weraaaw . You are the best! ❤ I am super excited to announce that my single reached #2 of the most listened tracks on @spotifypolska as well #1 on iTunes! 💛💛💛 #viki #vikigabor #superhero #superheroes #wearethesuperheroes #songwriters #thankyou #jesc #jescpoland #jesc2019 #junioreurovision

Post udostępniony przez Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bezbronna leżała na szpitalnym łóżku. Została brutalnie zgwałcona, ale najgorsze stało się dopiero potem
  2. Polacy nie dostaną 500 plus i trzynastych emerytur? Niepokojące informacje, rząd zmienia budżet
  3. Nie żyje gwiazda MasterChefa. Nagła, tragiczna śmierć wstrząsnęła całą kulinarną branżą i show-biznesem
  4. Minął już rok od śmierci Ireny Dziedzic. Dlaczego o jej odejściu dowiedzieliśmy się po czasie?
  5. Emerytura jeszcze WCZEŚNIEJ! Przejdziesz na nią przed 60. urodzinami

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News