Viki Gabor będzie reprezentować Polskę w Eurowizji dla dorosłych? Młoda gwiazda podjęła ostateczną decyzję

Viki Gabor będzie reprezentować Polskę w Eurowizji dla dorosłych? Młoda gwiazda podjęła ostateczną decyzję Źródło: Instagram/vikigaborofficial

Viki Gabor wypowiedziała się w mediach na temat tego, czy planuje reprezentować Polskę w Eurowizji dla dorosłych. Młodziutka wokalistka wszystkich powaliła nie tylko swoim głosem, ale też bezpośredniością i szczerością. Wszystko wskazuje na to, że czeka ją świetlana przyszłość w show biznesie.

Viki Gabor podbiła serca międzynarodowej publiczności piosenką "Superhero", w której śpiewa o bardzo dojrzałych jak na swój wiek tematach - kryzysie klimatycznym i potrzebie chronienia planety przed zniszczeniem. Dziewczyna w wieku dwunastu lat osiągnęła niemożliwe - po raz pierwszy od początku Eurowizji Junior jeden kraj drugi raz z rzędu odniósł zwycięstwo. Wzruszona Roksana Węgiel przekazała swojej następczyni laur zwycięzcy. Teraz Viki Gabor może śmiało snuć plany dotyczące swojej kariery w show biznesie.

Viki Gabor zajmuje stanowisko w kwestii Eurowizji

Wychowana w umuzykalnionej romskiej rodzinie, Viki Gabor od małego miała okazję zasmakować życia artysty. We wzruszającej rozmowie z mediami powiedziała o tym, jak do śpiewania zainspirowały ją kołysanki, które usłyszała niegdyś z ust mamy. Jej rodzice grają w zespole folklorystycznym wykonującym głównie tradycyjne romskie piosenki. Viki wie więc, ile czasu potrzeba, aby odpowiednio przygotować się do występu. Dlatego jej opinia o tym, czy jest gotowa na występ w Eurowizji "dla dorosłych", jest dość chłodna i racjonalna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Jeżeli chodzi o Eurowizję dorosłą nie planuję, bo nie mam teraz na to czasu. Dopiero mam 12 lat, ale zobaczymy. Teraz robię muzykę i nowe single na pewno będą, więc czekajcie na nowe single. Jeśli chodzi o Eurowizję dorosłą to zobaczymy - powiedziała Viki Gabor na antenie radia.

Nastolatka karierę musi łączyć ze szkołą

To częsty problem wśród młodocianych gwiazd. Ciężko wychowywać się w blasku fleszy. Sława nie pomaga pewnie również w kontaktach z rówieśnikami, a przynajmniej nie czyni ich dużo łatwiejszymi niż normalnie. Przed Viki Gabor dużo pracy, nie tylko w studio nagraniowym, ale też za biurkiem, gdzie wciąż przecież musi odrabiać prace domowe.

Dzisiaj grzeje: 1. Mąż porzucił ją, gdy była w 36. tygodniu ciąży. Otworzyła piekarnik w ich wspólnym domu i zamarła
2. Media obiegły wiadomości o nagłej śmierci. Nie żyje uwielbiany dziennikarz, miał zaledwie 51 lat

Młoda gwiazda na razie nie wybiega myślami bardzo daleko w przyszłość i to paradoksalnie może jej dobrze wróżyć. Dzięki temu jest szansa, że skupia się na tym, co ważne tu i teraz, a nie na snuciu marzeń o potędze, którą przecież po części już zdobyła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dagmara z "Królowych Życia" zostanie gwiazdą "Rancza"? Jednym zdjęciem zelektryzowała fanów
  2. Edyta Górniak tuż przed finałem Eurowizji Junior wysłała do Viki Gabor jednoznaczną wiadomość. Gwiazda postawiła sprawę jasno
  3. Największy gwiazdor "Tańca z gwiazdami" zostanie tatą! Radosną nowinę przekazał wzruszającym zdjęciem
  4. Decyzja sądu ws. Jurka Owsiaka. Kwota i okoliczności powalają
  5. Jak nie zarejestrujesz się do końca roku, to czekają Cię poważne konsekwencje. Większość Polaków nadal tego nie zrobiła

źródło: jastrząb post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News