Kim jest Viki Gabor? 12-latka nie urodziła się Polką, jej rodzina skrywa ciekawą historię

Kim jest Viki Gabor? 12-latka nie urodziła się Polką, jej rodzina skrywa ciekawą historię Źródło: Instagram/Wiktoria Gabor

Viki Gabor właśnie wygrała Eurowizję Junior 2019. To historyczna chwila, gdyż żadne państwo nie zwyciężyło dwa razy z rzędu w tym konkursie. Jak się okazuje, nasza 12-letnia reprezentantka nie urodziła się Polką, a jej rodzina skrywa interesującą tajemnicę.

Viki Gabor od kilku miesięcy szturmem zdobywa polski rynek muzyczny. Młodziutka artystka nie przestaje zachwycać pięknym głosem, a co najważniejsze spodobała się całej Europie. 12-letnia reprezentantka Polski wygrała Eurowizję Junior 2019, organizowaną w Gliwicach i tym samym nasz kraj zwyciężył w konkursie dwa razy z rzędu. Okazuje się jednak, że dziewczyna nie urodziła się jako Polka. 

Viki Gabor podbija branżę muzyczną 

Wygląda na to, że Roksana Węgiel ma poważną konkurentkę. W ubiegłym roku 14-letnia wokalistka wygrała Eurowizję Junior 2018 i cały kraj oszalał na jej punkcie. Jej sukces właśnie powtórzyła genialna Viki Gabor, która w Gliwicach dała show na iście światowym poziomie. Konkurentka Węgiel podbija od pewnego czasu polską branżę muzyczną i wygląda na to, że już niedługo może również zyskać rozgłos w całej Europie. 

Wiktoria Gabor nie urodziła się jako Polka 

Jak się okazuje, Wiktoria Gabor nie urodziła się w Polsce, a co więcej, nie ma również polskich korzeni. Nastolatka jest bowiem Romką. Przyszła na świat w Niemczech, ale dzieciństwo spędziła już w Polsce. Ponadto świetnie mówi po angielsku, gdyż swoja wczesną edukację podjęła w Wielkiej Brytanii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Viki nigdy nie uczyła się śpiewu pod okiem instruktorów. 12-letnia artystka jest bowiem muzycznym samoukiem. Nastolatka pisze również własne teksty i komponuje utwory razem ze swoją starszą siostrą Melisą. Dała się poznać widzom najpierw w programie "The Voice of Kids", w którym doszła aż do półfinału. Następnie rozkochała w sobie publiczność dzięki udziałowi w reaktywowanej niedawno "Szansie na Sukces". 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany polski aktor ZABIŁ swoją matkę. Ta obrzydliwa zbrodnia do dziś mrozi krew w żyłach
2. Zatrważające informacje z polskiego miasta. Autobus pełen pasażerów stanął w płomieniach, zdjęcia budzą grozę

Viki Gabor została wybrana głosami widzów do reprezentowania naszego kraju podczas Eurowizji Junior 2019. Jak widać talent dziewczyny oraz utwór "Superheroes" przypadł do gustu nie tylko polskiej publiczności, ale całej Europie. Wiktorii oczywiście gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w branży muzycznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skomentowały zwycięstwo Gabor i wybuchła nieoczekiwana awantura. Według wielu skompromitowały Polskę na Eurowizji dla dorosłych
  2. W sieci pojawiło się wyjątkowe zdjęcie Grażyny Torbickiej. Uwagę wszystkich zwrócił jej brzuszek, fani są zachwyceni
  3. Mężczyzna włamał się do domu 82-latki. Załatwiła go tak, że w ciężkim stanie trafił do szpitala
  4. Biedronka: nagranie nastoletnich złodziei podbija sieć
  5. Biedronka szykuje we wtorek prawdziwy hit. Zakupy zrobisz o 23% TANIEJ

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News