Bardzo trudny czas Viki Gabor. Wydała specjalne oświadczenie

Bardzo trudny czas Viki Gabor. Wydała specjalne oświadczenie Źródło: Instagram/vikigaborofficial

Viki Gabor w ostatnim czasie wspięła się na wyżyny popularności. Niestety, poznała również negatywne skutki sławy. Zdecydowała się wydać w tej sprawie oświadczenie.

Przed Viki Gabor stanął otworem wielki świat show-biznesu. Zwycięstwo w Eurowizji Junior było nie tylko wielkim sukcesem muzycznym, ale i komercyjnym. Dzięki temu zaledwie 12-letnia dziewczyna stała się jedną z popularniejszych wokalistek w kraju. Jednak wiele osób ma obawy o dalszy ciąg jej kariery.

Viki Gabor w samym środku medialnego zgiełku

W ostatnim czasie wejście Viki Gabor do show-biznesu komentowali dziennikarz "Dzień Dobry TVN" Tomasz Raczek oraz Michał Szpak. Obaj przyznali, że wokalistka w bardzo młodym wieku wchodzi w świat show-biznesu, może nawet zbyt młodym.

- Kilkunastoletnie dziewczyny, wchodzące w show-biznes, drapieżny show-biznes, który nie ma taryfy dla młodych ludzi, tylko traktuje wszystko jedno... Nieważne czy dziewczyna ma 12 lat, 20 lat czy 32 - traktuje je tak samo. To jest risky business. To jest bardzo niebezpieczne - mówił Raczek.

Z kolei Michał Szpak zwracał uwagę na rolę rodziców. Stwierdził, że to właśnie od nich zależy, jak potoczy się kariera 12-latki i jak poradzi sobie z brutalnym światem celebrytów. W obronie wokalistki stanęła Kayah, a Viki Gabor również zdecydowała się na wydanie oświadczenia.

Viki Gabor wydaje swoje oświadczenie

- Viki nie jest z plasteliny! Po pierwsze, ma bardzo dobrą opiekę. Mama jest bardzo rozsądną osobą. To nie jest tak, że Viki realizuje niespełnione marzenia swoich rodziców. Ma ogromną życzliwość wytwórni płytowej, która raczej nie traktuje jej jako artystki, którą można wydoić i wycisnąć z niej jak najwięcej. Ja też nie pozwolę jej skrzywdzić! - mówiła Kayah w wywiadzie z VIVĄ.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do słów starszej wokalistki odniosła się także Viki Gabor. Uspokoiła swoich fanów, mówiąc, że nie ma obaw przed swoją przyszłością w branży i jak na razie jest bardzo spokojna, mimo medialnego zgiełku.

Dzisiaj grzeje: 1. 'Królowe życia'': Dagmara Kaźmierska będzie miała drugie dziecko? Jej słowa wszystko zdradziły
2. 
 Wielka żałoba w rodzinie gwiazdy TVP i Polsatu. Po wygranej z ciężką chorobą przyszła pora na niespodziewany dramat

- Tak jak Kayah powiedziała: mam super rodziców, którzy są ze mną i mi w tym wszystkim pomagają, więc myślę, że raczej nie, że tak się w ogóle nie stanie - uspokajała 12-latka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Królowa życia w szpitalu psychiatrycznym? W końcu musiało nastąpić, Jacek stracił cierpliwość
  4. Przytłaczające doniesienia o bohaterze Sanatorium miłości. Nagła, niebezpieczna operacja
  5. Miliony Polaków stracą fortunę. Najwyższa podwyżka składek od lat, zabiorą ci gigantyczne pieniądze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News