Mama Viki Gabor wygląda jak nie z tej Ziemi! Można dostrzec wyjątkową cechę, którą dzieli z córką

Mama Viki Gabor wygląda jak nie z tej Ziemi! Można dostrzec wyjątkową cechę, którą dzieli z córką Źródło: .

Mama Viki Gabor jest niebywale piękną kobietą. Internauci są zachwyceni jej urodą, a ich szczególną uwagę zwraca jedna rzecz. Od razu widać, co łączy ją i 12-latkę.

Viki Gabor, odkąd zwyciężyła dziecięcą wersję Eurowizji, nie znika z pierwszych stron tabloidów, a jej nazwisko widnieje we wszystkich nagłówkach. Choć ma dopiero 12 lat, prężnie rozwija swoją karierę wokalną, pojawiając się m.in. w licznych programach telewizyjnych. Bardzo podoba się to jej fanom, których z każdym dniem tylko przybywa. Rzesza wielbicieli robi wszystko, by jak najlepiej poznać nie tylko swoją idolkę, ale również jej otoczenie czy bliskich. Teraz na tapecie znalazł się ktoś niezwykle ważny dla 12-latki. 

Mama Viki Gabor to zjawiskowo piękna kobieta. Od razu widać jaką cechę dzieli z córką 

Media nie cichną na temat Viki, choć od jej zwycięstwa minęło już trochę czasu. Opinia publiczna nie może wyjść z podziwu, że 12-latka podzieliła zwycięską passę Roksany Węgiel i przyniosła Polsce wygraną zarówno drugą z kolei, jak i drugą w historii. Choć to zapewne będzie głównym tematem dyskusji jeszcze przez wiele tygodni, co i rusz przewijają się też nowinki z życia prywatnego Viki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Teraz wszyscy mówią o jej rodzinie, a dokładniej mamie, która wraz z nią stanęła na scenie "The Voice Kids". Fani nastolatki nie mogą wyjść z podziwu, jak piękną jest ona kobietą. Romskie rysy, które dodają jej uroku, są zauważalne, jednak jest również coś, co o wiele bardziej rzuca się w oczy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Każdego dnia słyszała krzyki z garażu. Gdy odkryła tajemnicę męża, nie mogła powstrzymać łez

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Spoglądając na Viki i jej mamę stojące obok siebie, nie w sposób nie zauważyć, jak bardzo są do siebie podobne. Śmiało można stwierdzić, że wyglądają jak dwie krople wody, co niezwykle podoba się internautom. Obserwatorzy wschodzącej gwiazdy gdzie tylko się da zasypują ją komplementami i ciepłymi słowami. 

kadr programu "The Voice Kids"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  2. Dopłaty do remontów obejmą cały kraj. Zyska nawet 12 milionów Polaków
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

Źródło: interia 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News