Don Vasyl szczerze ocenił Viki Gabor. Mocne słowa, wokalistka będzie mieć łzy w oczach

Don Vasyl szczerze ocenił Viki Gabor. Mocne słowa, wokalistka będzie mieć łzy w oczach Źródło: YouTube / PopSztos

Viki Gabor ostatnio została oceniona przez legendę, jaką jest Don Vasyl. Szczere słowa wypowiedziane przez "króla Cyganów" mogły wywołać łzy u wokalistki. Co powiedział o młodej artystce ten promotor romskiej kultury?

Viki Gabor niedawno świętowała sukces związany z wygraną w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Laureatka tej prestiżowej nagrody została ostatnio oceniona przez znanego piosenkarza i kompozytora - Don Vasyla. Jego szczere słowa mogą wywołać łzy u ten nastoletniej wokalistki.

Viki Gabor i kontrowersje wśród internautów

Viki Gabor wzbudziła niedawno sporo kontrowersje. Laureatka Eurowizji dla Dzieci po radości wywołanej wygraną bardzo szybko spotkała się ze słowami krytyki. Powodem było jej pochodzenie. Internauci zarzucali jej, że z uwagi na romskie pochodzenie nie powinna reprezentować Polski w konkursie, ponieważ ich zdaniem nie jest Polką. Sprawa została zgłoszona do prokuratury przez Stowarzyszenie Romów w Polsce. Śledztwo trwa.

Przyczyną powstawania takich opinii był fakt, że jej rodzice wywodzili się z rodziny Romów. Sama Viki Gabor urodziła się w Niemczech, później mieszkała w Wielkiej Brytanii by finalnie osiedlić się w polskiej Nowej Hucie. Sama nastolatka nie wstydzi się swoich romskich korzeni i jest z nich dumna. Ostatnio na jej temat wypowiedział się sam "król Cyganów" Don Vasyl.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co Don Vasyl powiedział o nastoletniej gwiździe?

Don Vasyl jest znanym prawie przez każdego piosenkarzem i kompozytorem. Jego działania miały ogromny wpływ na szerzenie kultury Romów w Polsce, za co został odznaczony odznaką Zasłużony Działacz Kultury. Z uwagi na korzenie Viki Gabor postanowił szczerze wypowiedzieć się na jej temat. Mocne szczere słowa mogą zszokować nastolatkę.

- To nie są romskie piosenki. Ale fajnie, że nie robi tego samego, co my wszyscy, takich typowo cygańskich, z naszych korzeni. Ona robi takie piosenki już bardziej dla świata. To podnosi nam kunszt naszej kultury, naszej tradycji, naszych Romów - skomentował gwiazdor.

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania

2. Łzy i żałoba, odszedł zbyt szybko. Nie żyje gwiazda uwielbianego show Polsatu

Takie słowa od persony formatu Don Vasyla z pewnością mogą wywołać łzy wzruszenia. Docenienie przez tego artystę jest kolejnym osiągnięciem Viki Gabor. A sukcesów jest coraz więcej. W tym roku nastoletnia gwiazda była nominowana do trzech Fryderyków, a jej singiel "Superhero" pokrył się podwójną platyną. Młoda wokalistka nagrała w tym roku utwór "Ramię w ramię" razem z wielką gwiazdą - Kayah. 

Najważniejsze newsy dnia:

  1. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. W głowie się nie mieści, co zrobił ojciec małej Madzi. Odbiera mowę, brak słów
  4. Przed śmiercią wszyscy go znienawidzili. Nie żyje słynny piosenkarz, znaleziono go w domu
  5. Rodzina zdruzgotana, nadzieja przepadła. Niestety nie żyje

Źródło: Interia Muzyka

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News