Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni Źródło: screen/youtube/

Viki Gabor przez lata będzie pamiętać słowa Natalii Kukulskiej. Starsza wokalistka bez ogródek wypowiedziała się na temat nastolatki i tego jak śpiewa. Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał.

Viki Gabor, odkąd zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej, budzi wielkie poruszenie wśród słuchaczy. Bacznym obserwatorom wciąż jest trudno uwierzyć, że zaledwie 12-letnia dziewczynka już może poszczycić się taką sławą, która spłynęła na nią niemal z dnia na dzień. Od tego momentu gwiazdy z większym stażem w tej dziedzinie często są pytane o ich stosunek względem młodziutkiej Viki. Dotychczas z ich ust padały same słowa podziwu, a wypowiedź Kukulskiej bez dwóch zdań najdłużej zapadnie w pamięci nastolatki. 

Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor

Jak donosi Pomponik, agencja Newseria skontaktowała się z rozchwytywaną od lat wokalistką Natalią Kukulską, którą wprost zapytano o jej podejście do aspirujących celebrytów, którzy swoje pierwsze kroki w świecie muzyki stawiają już od nastoletnich lat. Piosenkarka z nostalgią nawiązała do swoich początków, gdy dzieci i młodzieży na polskiej scenie nie było dużo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przyznała, że obecnie coraz młodsi zaczynają swoją karierę wokalną, a jej zdaniem, o ile nie jest to spełnienie marzeń ich rodziców, to możliwie najlepsza decyzja. Artystka krótko podsumowała przy tym talent 12-letniej Viki Gabor, której głos brzmi nieadekwatnie do wieku. 

- Kiedy ja zaczynałam jako dziecko, to piosenki dziecięcej nie było aż tak dużo, bo to były początki. Ale później to się rozhulało i lata 80. to był rozkwit w tej dziedzinie. Teraz dziecięcych talentów też jest bardzo dużo. Poza tym teraz dzieci szybciej zaczynają śpiewać dojrzale, to słychać. Chociażby Viki Gabor, przecież też jest nastolatką, a śpiewa po prostu już jak stara wyga - wyznała dla Newseria. 

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Pazury: „Pochowałam dwoje dzieci”. Pokazała zdjęcia

2. Naprawdę bolesna wiadomość. Nie żyje Zbigniew Wiśniewski

 

Słowa Kukulskiej są kolejnymi pochlebnymi, które spłynęły na Gabor odkąd zwyciężyła dziecięcą wersję Eurowizji. Choć wszystko zaczęło się zaledwie kilka tygodni temu, 12-latka już staje się pełnoprawną celebrytką regularnie brylującą na salonach i śmiało można stwierdzić, że swoją popularnością zaczyna doganiać Roksanę Węgiel

Najlepsze newsy dnia:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach 
  2. Żona Krzysztofa Piątka to najprawdziwsza piękność. Jej zdjęcia podbijają internet (FOTO)
  3. Ciężka choroba drastycznie zmieniła Ewę Drzyzgę. Ciągły ból, była na skraju
  4. Smutne doniesienia nt. Pawła Królikowskiego. Podjęto ostateczną decyzję w Polsacie, zrozpaczeni fani nie zobaczą go w nowym sezonie show
  5. Kolejne kłopoty Tymoteusza Szydło. Jego decyzja doprowadziła do przykrych konsekwencji

Źródło: pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News