Kamera wszystko uchwyciła. Zrobili zbliżenie na wyświetlacz telefonu Viki Gabor

Kamera wszystko uchwyciła. Zrobili zbliżenie na wyświetlacz telefonu Viki Gabor Źródło: youtube/ ESKA/

Viki Gabor pokazała swój telefon. Kamera zrobiła zbliżenie na wyświetlacz i uchwyciła, co takiego młoda wokalistka ma na tapecie. Fani 12-latki mogą w to nie uwierzyć.

Viki Gabor, odkąd zwyciężyła na Eurowizji, jest rozchwytywana w świecie show-bieznesu, szczególnie przez kolorową prasę. Dziennikarze ustawiają się w kolejce po wywiad, dzięki któremu rosnąca wciąż rzesza fanów 12-latki będzie mogła ją lepiej poznać. W mediach pojawia się coraz więcej programów, w których zagościła Viki, a w jednym z ostatnich wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. Wszyscy mieli wgląd do jej telefonu. 

Kamera wszystko uchwyciła. Wszyscy mieli wgląd do telefonu Viki Gabor 

12-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior zagościła ostatnio w studiu Eski, gdzie wystąpiła w programie "Przesłuchanie", w którym dziennikarz zadaje rozmaitym gwiazdom dość niestandardowe pytania. Viki bez zawahania odpowiadała na każde z nich, pozwalając, by jej obserwatorzy mogli ją trochę lepiej poznać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jedno z pytań było dość oryginalne, gdyż w pewnym momencie Gabor została poproszona o pokazanie wyświetlacza swojego telefonu. Jak wiadomo, fanów celebrytów potrafią ciekawić naprawdę różne rzeczy z nimi związane, dlatego i to, co 12-latka ma na swojej tapecie, wydało im się warte uwagi. 

Viki nie sprzeciwiała się ani chwili i od razu chwyciła za telefon, prezentując jego ekran główny. W tym momencie kamera zrobiła zbliżenie i ukazała, czyje zdjęcie się na nim znajduje. Fani mogą być w sporym szoku, gdy zobaczą, że Gabor nie ma wcale na tapecie przypadkowego obrazka, przyjaciół czy rodziny, co jest bardzo popularne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny

2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Na wyświetlaczu nastolatki zagościła amerykańska gwiazda pop, Ariana Grande, która jest doskonale znana młodym osobom na całym świecie. Być może jest ona motywacją dla Viki do dalszego działania, a zdjęcie w telefonie ma jej pomóc osiągnąć w przyszłości równie wielką sławę. Obserwatorzy Gabor zaczęli nawet się zastanawiać, czy Roksana Węgiel, dla której stała się konkurencją, również ma swoją inspirację wśród wielkich gwiazd światowego formatu, której śladem podąża.

Kadr programu "Przesłuchanie"

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hanna Lis wyznała prawdę o stanie zdrowia swojego męża. Lekarze nie chcieli nic mówić
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Hanna Lis wydała oświadczenie. Chodzi o hospitalizację Tomasza Lisa
  4. Dwoma składnikami odmienisz swoją sałatkę na święta. Rodzina będzie wniebowzięta, tak dobra nie była jeszcze nigdy 
  5. Podczas ślubu w kościele goście nagle zaczęli po kolei wstawać. Pan młody nie wytrzymał, jego reakcja powala

Źródło: eska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News