Poznaliśmy plany Viki Gabor na Sylwestra. Nie tak bawią się inne 12-latki

Poznaliśmy plany Viki Gabor na Sylwestra. Nie tak bawią się inne 12-latki Źródło: screen/Super-Express

Viki Gabor wygrała ostatnią edycję Eurowizji Junior, dzięki czemu stała się gwiazdą naprawdę dużego formatu. Dziewczyna ma tylko 12 lat, a na sylwestrze nie bawi się już jak jej rówieśniczki.

Viki Gabor powtórzyła sukces Roksany Węgiel w konkursie dziecięcej Eurowizji, zgarniając najwyższe laury. O reprezentantce Polski zrobiło się głośno i wygląda na to, że powtórzy sukces swojej starszej koleżanki. To diametralnie zmieniło życie nastoletniej gwiazdy.

Viki Gabor nie bawi się w sylwestra jak jej rówieśniczki

W tym roku Viki Gabor będzie jedną z gwiazd Sylwestra z Dwójką, który odbędzie się w Zakopanem. W studiu, w którym trwają przygotowania, przebywała dziennikarka Super-Expressu, pytając gwiazdy o ich najbardziej pamiętną imprezę noworoczną, oraz o sposoby na kaca. Gdy spotkała 12-letnią Viki Gabor, reporterka wiedziała, że nie może zadać jej tych samych pytań. Zamiast tego zadała pytanie o plany na zbliżającą się imprezę. Okazuje się, że nastoletnia gwiazda będzie świętować inaczej niż jej nastoletnie koleżanki.

- No cały czas obchodzę sylwestra, ale nigdy nie występowałam na scenie w Zakopanem, więc to jest dla mnie ogromna przyjemność, zaszczyt, no to jest mój pierwszy raz, nadzieję, że się wszystkim spodoba i wszystko dobrze pójdzie po prostu - mówiła lekko zestresowana wokalistka.

Viki Gabor zdradziła co pije w sylwestra

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Rówieśniczki Viki Gabor nie mają raczej okazji, aby świętować sylwestra na scenie w Zakopanem. Widać, że dla 12-latki będzie to nie lada przeżycie. Dziennikarka zdecydowała się też na inne, bardziej nietypowe pytanie. Wprost zapytała się młodej wokalistki, czy jeśli wcześniej obchodziła sylwestra, to czym wznosiła toasty? Pytanie dla niektórych nastolatków mogłoby być naprawdę niewygodne.

- Piccolo z przyjaciółmi no i soczkiem - odpowiedziała 12-latka.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Widać, że to pytanie zestresowało i trochę speszyło Viki Gabor, co u wielu internautów wywołało podejrzenia. Jednak niektórzy słusznie zwracają uwagę, że nastolatka co dopiero weszła w wielki świat celebrytów i nie była speszona samą treścią pytania, co wywiadem w ogóle. Potrzebuje jeszcze trochę czasu, żeby przyzwyczaić się do obecności kamer.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej
  2. Poznaliśmy uczestników walki wieczoru kolejnego Fame MMA. Doszło do zmiany w ostatniej chwili
  3. Nie żyje 14-letnia gwiazda. Chłopiec zagrał w słynnym serialu
  4. Sytuacja wygląda bardzo groźnie. Ogromna awaria w centrum Polski
  5. Przełomowe informacje, Agnieszka Woźniak Starak przerywa milczenie. Zrobiła relacje na żywo

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News