Viki Gabor postawiła sprawę jasno. Polscy miłośnicy młodej gwiazdy mogą być zawiedzeni

Viki Gabor postawiła sprawę jasno. Polscy miłośnicy młodej gwiazdy mogą być zawiedzeni Źródło: instagram/vikigaborofficial/

Viki Gabor wyznała wprost, jakie plany będą przyświecać rozwojowi jej kariery muzycznej. Polscy miłośnicy 12-latki takich słów raczej się nie spodziewali i nie trudno zatem odgadnąć, że mogą nie być szczególnie z tego zadowoleni.

Viki Gabor nie traci czasu i mimo szkoły, do której przecież wciąż musi uczęszczać, regularnie koncertuje, udziela wywiadów i pojawia się w studiach popularnych programów telewizyjnych. Jak na tak młody wiek, nastolatka nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, co, dzięki jej ciężkiej pracy, błyskawicznie przekłada się na imponujące efekty, a młoda wokalistka może cieszyć się kolejnymi sukcesami. Choć Viki od zaledwie kilku tygodni wspina się po szczeblach wokalnej kariery, już podjęła decyzję o swojej przyszłości. 

Polscy fani Viki Gabor mogą być zawiedzeni. Nastolatka postawiła sprawę jasno 

Nie da się ukryć, że gwiazdom ze Stanów Zjednoczonych łatwiej jest osiągnąć sławę na skalę światową, a trasy koncertowe wokalistów rozszerzają się nie tylko o kolejne miasta, ale i kraje. Polscy artyści często przyznają, że marzą o takim rozgłosie, a wielu z nich deklaruje, że prężnie nad tym pracuje. Okazuje się, że Viki Gabor, o której Polacy mówią od zaledwie kilku tygodni nie jest wyjątkiem, a jej celem jest sława na miarę amerykańskiej pop gwiazdy Ariany Grande. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

12-latka nie rzuca słów na wiatr i jak możemy się dowiedzieć, podjęła już pierwsze kroki w kierunku międzynarodowej kariery. Nie jest tajemnicą, że Viki wychowała się w Wielkiej Brytanii, czemu zawdzięcza swój płynny angielski i to własnie tam udało się jej zagrać swoje pierwsze zagraniczne koncerty. Młoda wokalistka miała możliwość zaśpiewać jako support brytyjskiego zespołu Bars&Melody, który zaprosił ją do współpracy.

W wywiadzie z Pomponikiem zdradziła, że to dopiero początek jej aktywności poza granicami kraju. Tymczasem polscy fani mogą nie być szczególnie zadowoleni, bowiem im więcej koncertów nastolatka zagra za granicą, tym mniej będzie ich w Polsce, a co za tym idzie - zobaczenie i usłyszenie idolki na żywo nie będzie już dla nich tak proste. Wielbiciele Viki będą prześcigać się o bilety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kelnerka myślała, że nikt jej nie widzi. W kuchni podniosła spódnicę i coś okropnego. Wszystko nagrano

2. Wyciekło nagranie. Film z bijatyki "Pięknych i Młodych" poraża, wiadomo już kto zaczął

- Bardzo chcę być artystką, która jeździ po całym świecie i koncertuje. Bardzo marzę o międzynarodowej karierze. To moje największe marzenie. Ostatnio byłam w Wielkiej Brytanii, gdzie supportowałam zespół Bars&Melody i byłam bardzo zaskoczona, bo niektórzy tam śpiewali moją piosenkę. To było super! Nie spodziewałam się tego - wyznała młoda wokalistka podczas wywiadu. 

 Najlepsze newsy dnia: 

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Piękna sędzia z Polski wychodzi za mąż. Oświadczył jej się znany sędzia (FOTO)
  3. Lider Boys bezsilny, wybuchł płaczem. Usłyszał przytłaczającą wiadomość, dramat gwiazdy disco polo
  4. Serialowy Paździoch nie wygląda dobrze. Zmaga się z chorobą, jest coraz gorzej
  5. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Źródło: party

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News