Viki Gabor rzadko pokazuje ojca. Ależ on wygląda, panie za nim będą szaleć

Viki Gabor rzadko pokazuje ojca. Ależ on wygląda, panie za nim będą szaleć Źródło: Instagram / vikigaborofficial

Viki Gabor zyskuje coraz więcej fanów, a kariera młodej wokalistki szybko nabiera tempa. Zdjęcia jej rodziny poruszyły fanów dziewczyny, ma niezwykle przystojnego tatę.

Viki Gabor może cieszyć się olbrzymim wsparciem ze strony swojej rodziny. Bliscy dopingowali ją zarówno w czasie uczestnictwa w programie "The Voice Kids", dzięki któremu zyskała niezwykłą popularność, jak i podczas finału międzynarodowego konkursu "Eurowizja Junior" w którym zwyciężyła. Ostatnio uwagę fanów przykuł niezwykle przystojny ojciec młodej wokalistki.

Viki Gabor zyskuje coraz większą popularność

Młoda gwiazda szybko stała się ulubienicą tysięcy Polaków. Niedawno wyszedł jej nowy utwór, który nagrała wspólnie z Kayah. Teledysk do piosenki pt. "Ramię w ramię" obejrzano na platformie YouTube już ponad milion razy, a wielbiciele gwiazd nie szczędzą pozytywnych komentarzy. Jej kariera szybko nabiera tempa.

- Szczerze powiem - super, że zaczynasz od polskich piosenek, a przede wszystkim od takich wpadających w ucho i odpowiednich do twojego wieku. Oby tak dalej - skomentowała nowa piosenkę Viki Gabor jedna z internautek.

Dziewczyna ma ogromne wsparcie w swojej rodzinie, choć nie chwali się nią na co dzień i raczej utrzymuje swoja prywatność z dala od dziennikarzy. Bliscy kibicowali jej podczas uczestnictwa w programie "The Voice Kids", który rozpoczął jej karierę, a także podczas finałów Eurowizji. Nie sposób było nie zauważyć, że nastolatka jest niezwykle podobna do swojej mamy. Obie mają długie, czarne włosy oraz piękne, ciemne oczy. 

-Jesteśmy dumni i szczęśliwi. Nie mamy po prostu słów. Jesteśmy bardzo dumni z Wiktorii – skomentowała mama Viki Gabor. 

Viki Gabor może liczyć na wsparcie całej rodziny 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani zauważyli również, że nastolatka ma niezwykle przystojnego tatę. Mężczyzna od razu zwrócił uwagę wielbicieli młodej artystki. Widać, że niezwykłą i lekko egzotyczną urodę odziedziczyła po obojgu rodziców.

- Spodziewałem się, że będzie w pierwszej piątce lub dziesiątce. To jest fenomen –  dodał tata dziewczynki.

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Dramatyczne doniesienia o Teresie Lipowskiej. Fani są zrozpaczeni, aktorka na resztę życia podjęła smutną decyzję

Rodzice dziewczynki mają własny zespół folkowy, więc muzyka była bliska Viki od najmłodszych lat. Dziewczynka urodziła się w Niemczech, później rodzina przeniosła się na kilka lat do Anglii. Jej mama śpiewa zawodowo, starsza siostra, Melisa, komponuje i pisze piosenki. Aktualnie Gaborowie mieszkają w Krakowie i wspierają córkę w osiąganiu kolejnych sukcesów w karierze muzycznej.


Screen / The Voice Kids

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Pierwszy raz dopadł ją, gdy była w pierwszej klasie. Jej cierpienie trwało 9 lat, tata bezdusznie ją wykorzystywał
  5. Dagmara ukrywała prawdę przed widzami, ale w końcu przekazała radosną nowinę. Powiedziała wszystko o szczęśliwcu, który skradł jej serce

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News